Bize Ulasın

İletişim Kurmayı Seviyoruz ve geri bildiriminiz için de teşekkür ederiz. Söyleyecek bir şeyin var mı?

 

Teklif ve öneride bulunmak için bizimle iletişime geçen insanlardan çok memnunuz. Maalesef her talebe cevap veremiyoruz. Tüm mesajları ve yorumları okumamıza rağmen. Bununla birlikte, "Kullanıcılarımızı Önemsiyoruz" konusunda net olan bir şey daha var.

 

Resmi yazılımı (Deneme ve Demolar) sitemize günlük olarak yüklüyoruz. Yasadışı bir şey fark ederseniz. Bizi rapor etmelisin. Talebe karşı harekete geçeceğiz ve ilgili materyali kaldıracağız. Sitemizin telif hakkı kurallarına uygun olduğundan emin olmak istiyoruz. Bu nedenle, herhangi bir telif hakkı ihlali fark ederseniz, bizi bildirin. İstismar iddialarını ciddiye alıyoruz.

 

Çok sayıda spam mesajı nedeniyle iletişim formu geçici olarak kapatılmıştır. Ama ulaşılmaz değiliz.

 

Bize yine de support@fileje.com e-posta adresimizden veya sosyal medya kanallarımızdan ulaşabilirsiniz. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz. Desteğiniz ve güvenli ve yasal bir platformu korumamıza yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz.

 

Anlayışınız için teşekkür ederiz. Geri bildirimlerinize değer veriyoruz ve güvenli ve yasal bir platform sürdürmemize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz. Herhangi bir teklifiniz, öneriniz varsa veya sitemizde yasa dışı veya telif hakkını ihlal eden herhangi bir materyal fark ederseniz, lütfen support@fileje.com adresinden e-posta yoluyla veya sosyal medya kanallarımız aracılığıyla bize ulaşın. İstenmeyen mesajlar nedeniyle iletişim formumuzu geçici olarak kapattığımız için özür dileriz, ancak size hala ulaşabileceğimizi garanti ederiz. Kullanıcılarımızı önemsiyoruz ve bildirilen sorunlara karşı önlem alacağız. Desteğiniz ve bizimle iletişim kurduğunuz için tekrar teşekkür ederiz.

 

E-posta yoluyla iletişim

Bize support@fileje.com adresinden e-posta gönderebilirsiniz.

Arkadaşlarınla ​​paylaş