DMCA

FileJe-tr.com, 17 U.S.C. § 512 ve Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası ("DMCA"), telif hakkı yasalarına uymayı taahhüt ediyoruz. Herhangi bir ihlal bildirimini ele almak ve DMCA ve diğer geçerli fikri mülkiyet yasaları kapsamında uygun önlemleri almak için katı bir politikamız var.

 

Telif hakkıyla korunan materyalinizin FileJe-tr.com'da yayınlandığına inanıyorsanız veya arama motorumuz aracılığıyla telif hakkıyla korunan materyalinize bağlantılar döndürülüyorsa ve bu içeriğin kaldırılmasını istiyorsanız, bize aşağıdaki bilgileri içeren yazılı bir bildirimde bulunmalısınız.

 

Sitemizde listelenen bilgilerin telif haklarınızı ihlal eden yanlış beyanının, masraflar ve avukatlık ücretleri dahil olmak üzere zararlardan sorumlu tutulabileceğini lütfen unutmayın. Bu konuda yardım için bir avukattan yasal tavsiye almanızı şiddetle tavsiye ederiz.

 

Bir telif hakkı ihlali iddiasında bulunmak için lütfen aşağıdakileri ekleyin:

 

1 - İhlal edilen münhasır hakların sahibi adına hareket etme yetkinizin kanıtı.
2 - Geçerli bir e-posta adresi de dahil olmak üzere sizinle iletişim kurmamızı sağlayacak yeterli iletişim bilgisi.
3 - FileJe-tr.com arama sonuçlarında malzemenin göründüğü en az bir arama terimi de dahil olmak üzere, ihlal edildiğini iddia ettiğiniz telif hakkıyla korunan çalışmanın ayrıntılı bir açıklaması.
4 - Şikayetçi taraf olarak, materyalin şikayet edilen şekilde kullanımına telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından izin verilmediğine iyi niyetle inandığınıza dair beyanınız.
5 - Bildirimde verilen bilgilerin doğru olduğuna ve yalan yere yemin cezası altında, ihlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğunuza dair bir beyan.
6- Tecavüz ihbarnamesi, ihlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket eden yetkili kişi tarafından imzalanmalıdır.

 

Yazılı ihlal bildiriminizi Bize Ulaşın sayfamız aracılığıyla gönderin.

 

E-postanızı 2-3 iş günü içinde yanıtlamak için her türlü çabayı göstereceğiz. Şikayetinizi İnternet Servis Sağlayıcımız gibi diğer taraflara e-posta ile göndermenin, talebinizi hızlandırmayacağını ve şikayetinizin yanlış sunulması nedeniyle yanıtın gecikmesine neden olabileceğini unutmamak önemlidir.

Arkadaşlarınla ​​paylaş