4 Pics 1 Word

4 Pics 1 Word iPhone için Ücretsiz İndir

4 fotoğrafla yapbozun kilidini aç!

4.3/5 (8 Oys)
183.2 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
4 Pics 1 Word Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek 4 Pics 1 Word 61.25 iphone için

resimlerimiz, tek kelimeyle: Eğlenceli! "4 Pics 1 Word ile eğlencenin kilidini açın - beyniniz için en büyük meydan okuma!

İndirme Boyutu 183.2 MB
Sürüm 61.25
Lisans Özgür
İşletim sistemi
iPhone
Geliştirici Lotum
Gereksinimler
• iOS 9.0 or later
• Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch
Diğer Platform

4 Resim 1 Kelime: iPhone için En İyi Kelime Bulmaca Oyunu

4 Pics 1 Word, iPhone için en iyi kelime bulmaca oyunudur. İle 10.000'den fazla seviye, mükemmel bir oyun arayanlar için mükemmel bir oyun. meydan okumak. Oyun basittir: dört resim gösterilir ve yapmanız gerekir hepsini birbirine bağlayan kelimeyi tahmin et. için harika bir yol bilginizi test edin ve bunu yaparken eğlenin!

Oyunu öğrenmesi ve oynaması kolaydır. tek yapman gereken bakmak dört resme bakın ve hepsini birbirine bağlayan kelimeyi tahmin etmeye çalışın birlikte. Yol boyunca size yardımcı olması için ipuçlarını kullanabilirsiniz. artı sen para kazanabilir ve ihtiyacınız varsa ekstra ipuçları satın almak için kullanabilirsiniz onlara. Oyunda ayrıca bir skor tablosu vardır, böylece kendi durumunuzu karşılaştırabilirsiniz. arkadaşlarınla ​​puan topla.

4 Pics 1 Word, her yaş için harika bir oyundur. için mükemmel bir meydan okuma arayan ve yeteneklerini test etmek isteyenler bilgi. Ayrıca, eğlenmenin ve zaman geçirmenin harika bir yolu. Yani, sizin için eğlenceli ve zorlu bir oyun arıyorsanız iPhone, 4 Resim 1 Kelime mükemmel bir seçim.

4 Pics 1 Word, iPhone için en iyi kelime bulmaca oyunudur. İle 10.000'den fazla seviye, mükemmel bir oyun arayanlar için mükemmel bir oyun. meydan okumak. Bugün indirin ve bulmacaları çözmeye başlayın!

Editör
Mustafa Öztürk

Mustafa Öztürk, Filepedia.net'te deneyimli bir Türkçe çevirmen olarak görev yapar ve Türkçe içerikleri dünya genelindeki kullanıcıların anlayabileceği şekilde sunar. İşine duyarlı, öğrenmeye hevesli v..