Among Us

Among Us Android için APK indir

Sahtekardan kurtulmak için birleşin!

4.5/5 (11 Oys)
380.7 MB
- ✔ En sonuncu - Paralı
Among Us Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Among Us 2023.3 Android için

Aldatma ve ekip çalışmasının heyecan verici oyunu Aramızda beklenmedik durumlarda hayatta kalmak için birleşin!

İndirme Boyutu 380.7 MB
Sürüm 2023.3
Lisans Paralı
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Innersloth
Gereksinimler
• Android 5.0 or higher
• 64-bit processor
• 2 GB RAM
• OpenGL ES 3.0 or higher
• 1.5 GB of free storage space
Diğer Platform

Among Us, Android cihazlar için heyecan verici ve benzersiz bir oyundur. BT oyuncuların ekip arkadaşı rolünü üstlendiği çok oyunculu bir oyundur veya bir sahtekar. Oyunun amacı etraftaki görevleri tamamlamaktır. sahtekardan kaçınırken harita. Sahtekarın işi, ekip arkadaşlarını sabote edin ve teker teker ortadan kaldırın.

Oyunda çeşitli haritalar, görevler ve oyun modları bulunur. Oyuncular karakterlerini özelleştirebilir ve çeşitli seçenekler arasından seçim yapabilir. renkler. Oyun ayrıca oyuncuların sohbet edebilmesi için bir sohbet sistemine sahiptir. birbirleriyle iletişim kurun.

Among Us, eğlence arayanlar için harika bir oyun ve arkadaşlarla oynamak için heyecan verici bir oyun. Öğrenmesi kolaydır ve bir çok tekrar değeri. Oyunu oynamak da ücretsizdir, böylece herkes atlayın ve oynamaya başlayın.

Among Us, eğlence arayanlar için harika bir oyun ve arkadaşlarla oynamak için heyecan verici bir oyun. Öğrenmesi kolaydır ve bir çok tekrar değeri. Oyunu oynamak da ücretsizdir, böylece herkes atla ve oynamaya başla. Eşsiz ve heyecan verici oynanışıyla, Aramızda saatlerce eğlence sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Editör
Selin Demir

Filepedia.net'te uzman Türkçe çevirmen olarak çalışan Selin Demir, Türkçe içerikleri doğru ve güncel tutarak dünya genelindeki kullanıcıların anlayışını geliştirmeye yardımcı olur. Kendini sürekli gel..