Angry Birds

Angry Birds Ücretsiz APK İndirme

İçinizdeki kuş öfkesini serbest bırakın!

4.5/5 (10 Oys)
98.6 MB
- ✔ En sonuncu - Demo
Angry Birds Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Angry Birds 8.0 Android için

Angry Birds'te domuzları alt etmek için içinizdeki kuşu serbest bırakın ve sürüye katılın!

İndirme Boyutu 98.6 MB
Sürüm 8.0
Lisans Demo
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Rovio
Gereksinimler
• Android 4.1 or higher
• 1GB of RAM
• 400MB of free storage space

Angry Birds, Android cihazlar için popüler bir oyundur. 2009'dan beri civarında. Oyuncuların kullanması gereken bir bulmaca oyunudur. domuz içeren yapılara kuş fırlatmak için sapan. Amaç tüm domuzları yok etmek ve seviyeyi temizlemektir. Oyuncular kullanmalı domuzlar olduğu gibi seviyeleri tamamlamak için strateji ve beceri çeşitli yapılar ve engellerle korunuyor.

Oyunda her biri kendi kuş türüne sahip çeşitli kuşlar bulunur. yetenekleri. Örneğin, Kırmızı Kuş kırmak için kullanılabilir. ahşap yapılar, Mavi Kuş ise üçe bölünebilir birden fazla hedefe saldırmak için kuşları ayırın. Oyun ayrıca bir oyuncunun tamamlamasına yardımcı olmak için kullanılabilecek çeşitli güçlendirmeler seviyeler.

Angry Birds, basit ama bağımlılık yapıcı özelliğiyle övüldü Oynanış. Oyun 3 milyardan fazla kez indirildi ve çok sayıda devam filmi ve yan ürün üretti. için harika bir oyun hem sıradan oyuncular hem de bulmaca hayranları.

Kendiniz için eğlenceli ve zorlu bir oyun arıyorsanız Android cihaz, Angry Birds harika bir seçim. Henüz basit Bağımlılık yapan oyun ve çeşitli kuşlar ve güçlendirmeler, kesinlikle saatlerce eğlenmenizi sağlar. Bu yüzden sapanını al ve domuzlarla mücadele etmeye hazır!

Editör
Mehmet Karaca

Mehmet Karaca, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak çalışarak yüksek kalitede ve doğru çeviriler sunar. Dil bilgisine önem veren, sürekli gelişim ve yenilik peşinde koşan bir kişilik sergiler.