Armagetron Advanced

Armagetron Advanced Windows PC için indirin

Hafif bisiklet yarışının heyecanını yaşayın!

4.6/5 (11 Oys)
2.7 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Armagetron Advanced Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Armagetron Advanced 0.2 pencereler için

Hızlı tempolu 3D ışık döngüsü oyunu Armagetron Advanced ile yüksek hızlı yarışın heyecanını yaşayın!

İndirme Boyutu 2.7 MB
Sürüm 0.2
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Gereksinimler
• Windows 7 or later
• DirectX 9.0c
• OpenGL 1.2 or later
• CPU: 1.5 GHz
• RAM: 512 MB
• Hard Drive Space: 200 MB

Armagetron Advanced, Windows için sunulan heyecan verici bir oyundur. yoğun bir oyun deneyimi. Bu, klasiğin 3 boyutlu bir versiyonudur. Oyuncuların hafif bir döngüde sürdüğü ve manevra yapmaya çalıştığı Tron oyunu rakipleri. Oyun hızlı tempolu ve hızlı refleksler gerektiriyor ve stratejik düşünme. Oyuncular çeşitli oyunlardan birini seçebilir tek oyunculu, takım tabanlı ve çevrimiçi dahil olmak üzere modlar çok oyunculu.

Oyun, çarpıcı 3D grafiklere ve gerçekçi sese sahiptir Etkileri. Oyuncular ışık döngülerini farklı şekilde özelleştirebilir. renkler ve desenler ve ayrıca çeşitli seçenekler arasından seçim yapabilirler silahlar ve güçlendirmeler. Oyun ayrıca çeşitli haritalar sunar ve seviyeleri, her birinin kendine özgü zorlukları var.

Armagetron Advanced'i öğrenmesi ve oynaması kolaydır. bir var sezgisel arayüz ve oyuncuları başlatmak için yardımcı bir eğitim. Oyun ayrıca, oyuncuların oynayabileceği aktif bir çevrimiçi topluluğa sahiptir. stratejileri tartışın ve ipuçlarını paylaşın. Oyuncular da katılabilir turnuvalar ve dünyanın dört bir yanından diğer oyunculara karşı rekabet edin dünya.

Armagetron Advanced, bir oyun arayan herkes için harika bir oyundur. yoğun oyun deneyimi. Hızlı tempolu aksiyonu ve yoğun yapısıyla rekabet, oyuncuları saatlerce eğlendireceğinden emin olabilirsiniz. İster yeni başlayan, ister deneyimli bir oyuncu olun, Armagetron Gelişmiş, heyecan verici ve zorlu bir oyun deneyimi sunacağından emin olabilirsiniz. deneyim.

Editör
Selin Demir

Filepedia.net'te uzman Türkçe çevirmen olarak çalışan Selin Demir, Türkçe içerikleri doğru ve güncel tutarak dünya genelindeki kullanıcıların anlayışını geliştirmeye yardımcı olur. Kendini sürekli gel..