Around the World in 80 Days
4.3/5 (12 Oys)
51.4 MB
- ✔ En sonuncu - Deneme sürümü
Around the World in 80 Days Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Around the World in 80 Days 1.0 pencereler için

80 günde dünyayı keşfedin - bir keşif, macera ve kültür yolculuğu!

İndirme Boyutu 51.4 MB
Sürüm 1.0
Lisans Deneme sürümü
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Playrix Entertainment
Gereksinimler
• Windows XP/Vista/7/8/10
• 1.0 GHz Processor
• 512 MB RAM
• DirectX 9.0c
• 32 MB Video Card
• 150 MB Hard Disk Space
Diğer Platform

80 Günde Devri Alem Windows için heyecan verici bir oyundur kullanıcılar. Bu oyun sizi dünya çapında bir maceraya çıkarıyor. Londra'dan Paris'e, Kahire'den Şangay'a ve ötesine. Sen olacaksın çeşitli seçeneklerle dünyayı benzersiz bir şekilde keşfedebilme yol boyunca çözülmesi gereken farklı zorluklar ve bulmacalar.

Oyun, size sürükleyici bir deneyim sunan çarpıcı 3D grafiklere sahiptir. dünyayı keşfederken deneyimleyin. etkileşim sağlayabileceksiniz çevre ile, mini oyunlara ve bulmacalara katılın ve hatta karakterinizi özelleştirin. Oyun ayrıca bir orijinal içerir film müziği ve seslendirme, oyunun atmosferine katkıda bulunuyor. oyun.

Oyun ayrıca çeşitli zorluk seviyelerine sahiptir, bu nedenle ilerledikçe kendinize meydan okuyabilirsiniz. Ayrıca şunları da yapabileceksiniz: ilerledikçe öğeleri ve ödülleri toplayarak karakterinizi daha da özelleştirin.

80 Günde Devri Alem Windows kullanıcıları için harika bir oyundur. heyecan verici ve benzersiz bir deneyim sunuyor. Çarpıcı grafiklerle, orijinal bir film müziği ve çeşitli zorluklar ve bulmacalar, Bu oyun kesinlikle sizi saatlerce eğlendirecek.

Editör
Selin Demir

Filepedia.net'te uzman Türkçe çevirmen olarak çalışan Selin Demir, Türkçe içerikleri doğru ve güncel tutarak dünya genelindeki kullanıcıların anlayışını geliştirmeye yardımcı olur. Kendini sürekli gel..