Asphalt 8: Airborne

Asphalt 8: Airborne Ücretsiz APK İndirme

Asphalt 8 ile Uçuşa Geçin!

4.2/5 (13 Oys)
181.2 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Asphalt 8: Airborne Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Asphalt 8: Airborne 7.1 Android için

Asphalt 8: Airborne ile Yüksek Hızlı Yarış Heyecanını Yaşayın!

İndirme Boyutu 181.2 MB
Sürüm 7.1
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Gameloft
Gereksinimler
• Android 4.0 or higher
• 1GB RAM
• 1.8GB free storage space

Asphalt 8: Airborne, Android için heyecan verici bir yarış oyunudur cihazlar. Çarpıcı grafiklere, yoğun aksiyona ve geniş bir aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli arabalar. Gerçekçi fizik motoru ile, yüksek performanslı bir araba sürmenin heyecanını yaşayabilirsiniz. dünyadaki en ekstrem pistler. Oyun ayrıca bir çok oyunculu, kariyer ve zaman dahil olmak üzere çeşitli oyun modları saldırı.

Oyun, dünyanın en iyilerinden bazılarından 140'tan fazla araba içeriyor Ferrari, Lamborghini gibi prestijli üreticiler ve Mercedes-Benz. Aracınızı geniş bir yelpazede kişiselleştirebilirsiniz. motor performansından aerodinamiğe yükseltmeler. ayrıca yapabilirsin çeşitli boyalar ve çıkartmalarla sürüşünüzü özelleştirin.

Asphalt 8: Airborne, üzerinde yarışabileceğiniz çeşitli pistler sunar. Nevada çölünden Tokyo sokaklarına. Ayrıca yarışabilirsiniz Havada performans gösterebileceğiniz oyunun benzersiz "Airborne" modu ile rakiplerinize üstünlük sağlamak için akrobatik hareketler ve zıplamalar yapın. oyun aynı zamanda yapay zekaya karşı rekabet edebileceğiniz kapsamlı bir kariyer moduna sahiptir yeni arabaların ve pistlerin kilidini açın.

Asphalt 8: Airborne, aşağıdakiler için heyecan verici ve yoğun bir yarış oyunudur: Android cihazlar. Gerçekçi fizik motoru ile çarpıcı grafikler ve çok çeşitli arabalar ve pistler, kesinlikle saatlerce eğlence. İster yarış oyunlarının hayranı olun, ister heyecan verici bir yolculuk arayan Asphalt 8: Airborne kesinlikle tatmin et.

Editör
Mehmet Karaca

Mehmet Karaca, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak çalışarak yüksek kalitede ve doğru çeviriler sunar. Dil bilgisine önem veren, sürekli gelişim ve yenilik peşinde koşan bir kişilik sergiler.