AudioSurf
4.7/5 (6 Oys)
✔ En sonuncu - Demo
AudioSurf Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek AudioSurf 1.19 pencereler için

Sizi koltuğunuzun ucunda tutacak heyecan verici ve dinamik, müzik tabanlı bir oyun olan AudioSurf ile sürüşün heyecanını yaşayın!

Sürüm 1.19
Lisans Demo
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Audiosurf, LLC
Gereksinimler
• Windows Vista/7/8/10
• 1.8 GHz Processor
• 512 MB RAM
• DirectX 9.0c
• 256 MB Video Memory
• DirectX Compatible Sound Card
• 150 MB Hard Disk Space

AudioSurf, Windows için heyecan verici ve yenilikçi bir oyundur. müzik ve oyun birleştirir. İnteraktif olacak şekilde tasarlanmıştır ve oyuncuların kendi benzersiz oyunlarını yaratmalarına izin veren sürükleyici bir deneyim en sevdikleri şarkılara göre seviyeler. Oyunu almak kolaydır ve oynayın ve keyfini çıkarabileceğiniz çeşitli oyun modları sunar. hem sıradan hem de sıkı oyuncular.

Oyun, benzersiz ve sezgisel bir kontrol sistemine sahiptir. oyuncunun kendi müzik kitaplığını kullanır. Oyuncular bir şarkı seçebilir ve sonra parkur boyunca yarışın, renkli blokları toplayın ve deneyin rekabetin önünde kalmak için. Şarkı ilerledikçe parça dinamik ve sürekli değişen bir deneyim yaratır. Oyun ayrıca çeşitli güçlendirmeler ve özel yetenekler içerir. rekabette avantaj elde etmek için kullanılabilir.

AudioSurf ayrıca çeşitli oyun modlarına sahiptir. klasik Yarış modundan daha zorlu Bulmaca moduna. Oyuncular şunları yapabilir: ayrıca çevrimiçi çok oyunculu modda birbirleriyle rekabet edin veya kooperatif modunda güçlerinizi birleştirin. Eşsiz ve yenilikçi yapısıyla Oynanış, AudioSurf kesinlikle saatlerce eğlence sağlayacaktır. her yaştan oyuncu.

AudioSurf, Windows için müzik ve eğlenceyi birleştiren harika bir oyundur. oyun Alması ve oynaması kolaydır ve çeşitli seçenekler sunar. hem sıradan hem de hardcore oyuncuların keyifle oynayabileceği oyun modları benzer AudioSurf, benzersiz ve yenilikçi oynanışıyla emin her yaştan oyuncu için saatlerce eğlence sağlamak.

Editör
Burak Kaya

Filepedia.net'te görev yapan Türkçe çevirmen Burak Kaya, Türkçe içerikleri anlaşılır ve etkili bir şekilde sunarak küresel kullanıcıların deneyimini zenginleştirir. İşine sadık, hızlı ve özenli çalışa..