Beach Buggy Racing

Beach Buggy Racing Ücretsiz APK İndir

Bir plaj arabasında dalgalarla yarışın!

4.2/5 (13 Oys)
227 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Beach Buggy Racing Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Beach Buggy Racing 2023.04 Android için

En iyi plaj macerası olan Beach Buggy Racing ile off-road yarışının heyecanını yaşayın!

İndirme Boyutu 227 MB
Sürüm 2023.04
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Vector Unit
Gereksinimler
• Android 4.1 or higher
• 1GB RAM
• 500MB of free storage space
Diğer Platform

Plaj Arabası Yarışı, heyecan verici ve aksiyon dolu bir oyundur. Android cihazlar. Çarpıcı 3D grafiklere ve sürükleyici bir deneyime sahiptir. yarış deneyimi. Oyuncular kendi plaj arabalarını özelleştirebilir ve çeşitli farklı pistlerde rakiplere karşı yarışın. Oyun ayrıca nitro takviyeleri de dahil olmak üzere çeşitli güçlendirmelere sahiptir, kalkanlar ve daha fazlası. Oyuncular ayrıca turnuvalarda yarışabilir ve becerilerini sergilemek için skor tabloları.

Beach Buggy Racing, çok çeşitli özelleştirme seçenekleri sunar. Oyuncular çeşitli farklı plaj arabaları arasından seçim yapabilir ve boya işleri, çıkartmalar ve daha fazlasıyla özelleştirin. Onlarda yapabilir gibi çeşitli farklı parçalarla arabalarını yükseltin. motorlar, lastikler ve süspansiyon. Oyuncular ayrıca kendi farklı kostüm ve aksesuarlara sahip karakterler.

Plaj Arabası Yarışı ayrıca çeşitli farklı oyunlara sahiptir modlar. Oyuncular, tek oyunculu yarışlar, zamana karşı yarışlar arasından seçim yapabilir. ve çok oyunculu yarışlar. Ayrıca turnuvalarda yarışabilirler ve becerilerini göstermek için liderlik tabloları. Oyun ayrıca bir nitro takviyeleri, kalkanlar ve daha fazla.

Plaj Arabası Yarışı, heyecan verici ve aksiyon dolu bir oyundur. Android cihazlar. Çarpıcı 3D grafiklere ve sürükleyici bir deneyime sahiptir. yarış deneyimi. Geniş kişiselleştirme seçenekleri ve oyun modları, Beach Buggy Racing saatlerce eğlence sunacağından emin olabilirsiniz ve eğlence. Plaj arabanızı alın ve yarışmaya hazırlanın!

Editör
Onur Çetin

Onur Çetin, Filepedia.net'te başarılı bir Türkçe çevirmen olarak çalışırken, güçlü dil bilgisi ve kültürel farkındalığıyla Türkçe metinleri dünya çapında kullanıcıların anlayabileceği şekilde sunar. İ..