Bethesda Launcher

Bethesda Launcher PC için Ücretsiz İndir

Bethesda oyununun gücünü açığa çıkarın.

4.7/5 (13 Oys)
8.7 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Bethesda Launcher Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Bethesda Launcher 1.68 pencereler için

Bethesda Launcher ile en iyi Bethesda oyunlarını keşfedin - tüm oyun ihtiyaçlarınız için nihai hedef!

İndirme Boyutu 8.7 MB
Sürüm 1.68
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Bethesda
Gereksinimler
• Windows 7/8/10 (64-bit)
• 4 GB RAM
• 60 GB free HDD space
• Core i5-750/AMD Phenom II X4 945 or equivalent
• NVIDIA GTX 470/AMD Radeon HD 7850 or equivalent

Bethesda Launcher, aşağıdakileri yapmanızı sağlayan bir Windows oyunudur: Bethesda oyunlarının tam kitaplığına erişin. Bu ücretsiz, indirmenize, kurmanıza ve oynamanıza izin veren kullanımı kolay platform en sevdiğiniz Bethesda oyunları. Bethesda Launcher ile şunları yapabilirsiniz: dahil tüm favori Bethesda oyunlarına tek bir yerden erişin. en son çıkanlar, klasik favoriler ve gelecek oyunlar.

Bethesda Launcher, bulmayı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır ve en sevdiğiniz Bethesda oyunlarını başlatın. Basit özelliklere sahiptir, hızlı bir şekilde bulmanızı ve başlatmanızı sağlayan sezgisel arayüz oynamak istediğiniz oyunlar. Bethesda Mağazasına da erişebilirsiniz, yeni oyunları ve genişletmeleri satın alıp indirebileceğiniz yer.

Bethesda Başlatıcı ayrıca, arkadaşlarınız ve Bethesda topluluğu. Oyun içi sohbete katılabilirsiniz Odalar, çevrimiçi turnuvalara katılın ve özel etkinliklere katılın. Ayrıca Bethesda forumlarına da erişebilirsiniz. en son haberler ve güncellemelerin yanı sıra sizin için ipuçları ve püf noktaları bulun favori oyunlar.

Bethesda Launcher, bilgisayarınızla bağlantıda kalmanın harika bir yoludur. favori Bethesda oyunları. Kullanımı kolaydır ve erişim sağlar. tüm favori Bethesda oyunları tek bir yerde. Bethesda ile Launcher ile en son haberler ve güncellemelerden haberdar olabilirsiniz, oyun içi sohbet odalarına katılın ve özel etkinliklere katılın.

Editör
Burak Kaya

Filepedia.net'te görev yapan Türkçe çevirmen Burak Kaya, Türkçe içerikleri anlaşılır ve etkili bir şekilde sunarak küresel kullanıcıların deneyimini zenginleştirir. İşine sadık, hızlı ve özenli çalışa..