Blade Symphony

Blade Symphony PC için Ücretsiz İndir

Bıçakların Senfonisi'ni yarıp geç.

4.6/5 (7 Oys)
✔ En sonuncu - Paralı
Blade Symphony Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Blade Symphony 2016 pencereler için

Çarpıcı görseller ve heyecan verici dövüşlerle yoğun, hızlı tempolu bir aksiyon oyunu olan Blade Symphony'de en üst düzey kılıç oyunu macerasını deneyimleyin.

Sürüm 2016
Lisans Paralı
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Puny Human
Gereksinimler
• OS: Windows 7/8/8.1/10
• Processor: Intel Core 2 Duo 2.4GHz or better
• Memory: 2 GB RAM
• Graphics: DirectX 9 compatible with 512 MB video RAM or better (NVIDIA GeForce 8800GT or AMD Radeon HD 3870)
• DirectX: Version 9.0c
• Storage: 2 GB available space

Blade Symphony, Windows için benzersiz ve heyecan verici bir oyundur. sizi kılıç kullanan bir savaşçının yerine koyar. Oyun savaşmanıza izin veren benzersiz bir 3D dövüş sistemine sahiptir. çeşitli şekillerde rakipler. çeşitli arasından seçim yapabilirsiniz her biri kendine özgü dövüş stiline sahip karakterler ve karakterinizi çeşitli silahlar, zırhlar ve Aksesuarlar. Oyun ayrıca derin bir hikaye moduna sahiptir ve dünyayı ve içindeki karakterleri daha ayrıntılı bir şekilde keşfetmek için.

Oyunun dövüş sistemi hızlı ve yoğundur. ustalaşmak için çeşitli hareketler ve kombinasyonlar. Ayrıca özelleştirebilirsiniz karakterin dövüş stili, benzersiz ve güçlü savaşçı. Oyun ayrıca çeşitli çevrimiçi modlara sahiptir, yoğun düellolarda diğer oyuncularla savaşmanıza olanak tanır. ayrıca yapabilirsin turnuvalara katılın ve ödüller için yarışın.

Blade Symphony ayrıca çeşitli özelleştirme seçenekleri sunar. karakterinizin görünümünü ve silahlarını özelleştirmenize olanak tanır. Ayrıca oyunun seviyelerini özelleştirerek, kendi benzersiz ve zorlu seviyeleriniz. Oyun ayrıca bir yeteneklerinizi sergilemenizi sağlayan çeşitli başarılar ve ödüller beceriler ve ilerleme.

Blade Symphony, Windows için heyecan verici ve benzersiz bir oyundur. yoğun ve ödüllendirici bir deneyim sunar. Derin hikayesi ile mod, yoğun dövüş sistemi ve çeşitli özelleştirme seçenekleri, Blade Symphony'nin saatlerce eğlence sunacağından emin olabilirsiniz. İkisinden biri zorlu bir tek oyunculu deneyim veya yoğun çevrimiçi düello, Blade Symphony kesinlikle unutulmaz bir deneyim.

Editör
Emre Aydın

 Filepedia.net'te deneyimli bir Türkçe çevirmen olarak görev yapan Emre Aydın, Türkiye'nin dört bir yanından gelen çeşitli kaynakları çevirerek küresel kullanıcılar için erişilebilir kılar. Dil v..