Blizzard Battle.net

Blizzard Battle.net Windows PC için indirin

Epik Oyun Deneyimlerinin Kilidini Açın

4.6/5 (14 Oys)
4.6 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Blizzard Battle.net Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Blizzard Battle.net 2.1 pencereler için

Destansı savaşların ve efsanevi maceraların sizi beklediği Blizzard Battle.net ile en üst düzey çevrimiçi oyun deneyimini yaşayın!

İndirme Boyutu 4.6 MB
Sürüm 2.1
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Blizzard Entertainment
Gereksinimler
• Windows 7, Windows 8.1, or Windows 10
• Intel Core 2 Duo E6600 or AMD Phenom X3 8750 processor or better
• 2 GB RAM
• 2 GB available hard drive space
• 1024x768 minimum display resolution
• Broadband internet connection

Blizzard Battle.net, oyuncuların sanal bir dünyada savaşın. Bu bir çevrimiçi oyun platformudur Bu, oyuncuların aralarından seçim yapabileceği çeşitli oyunlar sunar. oyuncular arkadaşlarla aksiyona katılabilir veya turnuvalarda yarışabilir. becerilerini kanıtlamak. Çok çeşitli oyun modları, karakterler, ve haritalar, herkes için bir şeyler var.

Oyunun öğrenmesi kolaydır ve çeşitli özellikler sunar. Keşfedilecek oyuncular. Oyuncular karakterlerini şu şekilde özelleştirebilirler: farklı görünümler ve silahlar. Ayrıca klanlara katılabilir ve yer alabilirler. turnuvalarda. Oyun ayrıca çeşitli başarılar sunar ve oyuncuların ilerledikçe kazanabilecekleri ödüller. Oyuncular ayrıca geliştirmek için oyun içi öğeler ve yükseltmeler satın alın. deneyim.

Blizzard Battle.net ayrıca çeşitli sosyal özellikler sunar. Oyuncular arkadaşlarıyla sohbet edebilir ve aksiyona katılabilirler. diğerleri. Ayrıca turnuvalara katılabilir ve rekabet edebilirler. diğer oyuncular. Oyun ayrıca çeşitli liderlik tabloları sunar ve Oyuncuların ilerlemesini izlemek için sıralamalar. Oyuncular ayrıca katılabilir stratejileri tartışmak ve ipuçlarını paylaşmak için forumlar.

Blizzard Battle.net, Windows için harika bir oyundur ve oyuncuların eğlenmesi için çeşitli özellikler. Geniş oyun yelpazesi ile modlar, karakterler ve haritalar, herkes için bir şeyler var. bu oyunu öğrenmesi kolaydır ve oyuncular için çeşitli özellikler sunar keşfetmek. Oyuncular karakterlerini farklı özelliklerle özelleştirebilir. deriler ve silahlar, klanlara katılın ve turnuvalara katılın. bu oyun ayrıca oyuncular için çeşitli başarılar ve ödüller sunar ilerledikçe kazanmak için. Oyuncular ayrıca forumlara katılabilirler. stratejileri tartışın ve ipuçlarını paylaşın.

Editör
Mehmet Karaca

Mehmet Karaca, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak çalışarak yüksek kalitede ve doğru çeviriler sunar. Dil bilgisine önem veren, sürekli gelişim ve yenilik peşinde koşan bir kişilik sergiler.