Blizzard Battle.net

Blizzard Battle.net Android için APK'yı indirin

Epik Oyun Deneyimlerinin Kilidini Açın

4.5/5 (10 Oys)
23 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Blizzard Battle.net Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Blizzard Battle.net 1.15 Android için

Birinci sınıf çevrimiçi oyun platformu Blizzard Battle.net ile oyun oynamanın en üst noktasını deneyimleyin!

İndirme Boyutu 23 MB
Sürüm 1.15
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Blizzard Entertainment
Gereksinimler
• Android 5.0 or higher
• 1GB RAM or higher
• OpenGL ES 3.0 or higher
• At least 1GB of free storage space

Blizzard Battle.net, Blizzard dünyasını bir araya getiren bir Android oyunudur. Blizzard Entertainment parmaklarınızın ucunda. Sezgisel ve kullanımı kolay arayüz, en sevdiğiniz Blizzard'ın tümüne erişebilirsiniz World of Warcraft, Overwatch, Hearthstone ve Daha. Ayrıca arkadaşlarınızla ve diğer kişilerle bağlantıda kalabilirsiniz. oyuncular, nerede olursanız olun.

Blizzard Battle.net, bilgisayarınızla bağlantıda kalmanızı kolaylaştırıyor arkadaşlar ve lonca arkadaşları. Onlarla sohbet edebilir, oyunda onlara katılabilir, ve hatta kendi özel sohbet odalarınızı oluşturun. Ayrıca katılabilirsiniz en son etkinlikler ve turnuvalar veya sadece takılın ve sohbet edin diğer oyuncular.

Blizzard Battle.net uygulaması ayrıca tüm en sevdiğiniz Blizzard oyunları için en son haberler, güncellemeler ve içerik. En son yamalar, genişletmeler ve güncellemeler konusunda güncel kalabilirsiniz. Daha. Ayrıca oyun içi öğeler ve hizmetler satın alabilir veya katılabilirsiniz. en son oyun içi etkinlikler hakkında.

Blizzard Battle.net uygulaması ayrıca bir dizi özelleştirme seçenekleri. Profilinizi, avatarınızı ve Daha. Ayrıca en son turnuvalara ve etkinliklere katılabilir veya diğer oyuncularla takıl ve sohbet et.

Blizzard Battle.net, Blizzard ile bağlantıda kalmanın mükemmel bir yoludur nerede olursanız olun arkadaşlarınız ve lonca arkadaşlarınız. Onunla Sezgisel ve kullanımı kolay arayüz, tüm bilgilerinize erişebilirsiniz. favori Blizzard oyunları, en son haberlerden haberdar olun ve profilinizi, avatarınızı ve daha fazlasını özelleştirin.

Editör
Selin Demir

Filepedia.net'te uzman Türkçe çevirmen olarak çalışan Selin Demir, Türkçe içerikleri doğru ve güncel tutarak dünya genelindeki kullanıcıların anlayışını geliştirmeye yardımcı olur. Kendini sürekli gel..