Camp Buddy

Camp Buddy Windows için Ücretsiz İndirme

Arkadaşlarla unutulmaz açık hava eğlencesi!

4.4/5 (10 Oys)
1.3 GB
- ✔ En sonuncu - Demo
Camp Buddy Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Camp Buddy 1.3 pencereler için

Camp Buddy ile hayatınızın macerasını yaşayın - ömür boyu sürecek arkadaşlar edinin ve unutulmaz anılar yaratın!

İndirme Boyutu 1.3 GB
Sürüm 1.3
Lisans Demo
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici BLit's
Gereksinimler
• Windows 7 or higher
• 2.0 GHz processor
• 2 GB RAM
• DirectX 9.0c
• 500 MB available hard drive space
• 1024 x 768 display resolution
• DirectX 9.0c compatible graphics card

Camp Buddy eğlenceli ve heyecan verici bir oyundur. Sizi bir kendini keşfetme yolculuğuna çıkaran Windows ve keşif. Görsel bir roman oyunudur, yani bir Etkileşimli unsurlar içeren hikaye tabanlı oyun. oyun aşağıdakileri takip eder Bir yaz kampına gönderilen Kakeru adında genç bir adamın hikayesi. çocuklar. Kakeru, kampta geçirdiği süre boyunca çeşitli insanlarla tanışır. ilginç karakterler ve kendisi ve hakkında daha fazlasını keşfeder etrafındaki dünya.

Camp Buddy, benzersiz bir sanat tarzına sahiptir. çizilmiş arka planlar ve karakterler. Oyun ayrıca bir balık tutma ve yemek pişirme gibi çeşitli mini oyunlar genel deneyim. Oyun ayrıca çeşitli bulmacalar içerir. ve hikayeyi ilerletmek için çözülebilecek zorluklar.

Oyunda ayrıca çeşitli özelleştirme seçenekleri bulunur, oyuncuların karakterlerini ve kampın kendisini özelleştirmesine olanak tanır. Oyuncular çeşitli giysi ve aksesuarlar arasından seçim yapabilirler. ayrıca kampı mobilya ve dekorasyonlarla süsleyin. Oyun Ayrıca yüzme, balık tutma gibi çeşitli aktivitelere sahiptir. ve daha fazlası.

Camp Buddy, eğlence arayan herkes için harika bir oyun ve benzersiz bir deneyim. Büyüleyici bir hikayeye, güzel sanatlara, ve çeşitli etkinlikler ve özelleştirme seçenekleri. İkisinden biri arkadaşlarınızla oynamak için eğlenceli bir oyun veya benzersiz bir oyun arıyorsunuz keşfedilecek bir hikaye, Camp Buddy sizin için mükemmel bir oyun.

Editör
Sema Aksoy

Sema Aksoy, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak görev yaparken, güçlü iletişim becerileri ve dikkatli çalışma anlayışıyla Türkçe metinleri dünya genelinde kullanıcılara ulaştırır. Dil konusunda ti..