Clash of Clans

Clash of Clans Android için APK'yı indirin

Klanları Birleştirin ve Fethedin!

4.3/5 (12 Oys)
299.15 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Clash of Clans Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Clash of Clans 15.83 Android için

Klanınızı Birleştirin ve Dünyayı Fethedin - Clash of Clans!

İndirme Boyutu 299.15 MB
Sürüm 15.83
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Supercell
Gereksinimler
• Android 4.1 or higher
• At least 1GB of RAM
• At least 100 MB of free storage space
Diğer Platform

Clash of Clans: Eğlenceli ve Bağımlılık Yapan Bir Mobil Strateji Oyunu

Clash of Clans, tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir mobil strateji oyunudur. süper hücre Bu bir freemium oyunudur, yani indirmesi ücretsizdir ve oynayın, ancak oyuncular geliştirmek için oyun içi öğeler de satın alabilirler. onların deneyimi. Oyun, fantezi temalı kalıcı bir şekilde geçiyor Oyuncuların kendi köylerini inşa ettikleri, birlikleri eğittikleri ve kaynak kazanmak için diğer oyunculara saldırın. yılında iOS için yayınlandı. 2012 ve Android için 2013.

Oyun

Clash of Clans, oyuncuların kendi oyunlarını kurdukları bir strateji oyunudur. köy, birlikleri eğitin ve kaynak kazanmak için diğer oyunculara saldırın. Oyun, fantazi temalı kalıcı bir dünyada geçiyor. kendi köylerini kurabilir, birliklerini eğitebilir ve diğerlerine saldırabilir. oyuncular kaynak kazanmak için. Oyuncular, gruplar olan klanlara katılabilir. daha sonra klan savaşlarına katılabilecek elli kişiye kadar birlikte, bağış yapın ve asker alın ve birbirinizle sohbet edin.

Grafikler ve Görseller

Clash of Clans renkli, çizgi film tarzı grafiklere sahiptir ve görseller Oyunun sanat stili baştan sona tutarlıdır ve hepsi benzer bir görünüme sahip karakterler, binalar ve ortamlar ve Hisset. Görseller parlak ve canlıdır ve oyunun sesi efektler ve müzikler de oldukça iyi.

Oyun İçi İçerik

Clash of Clans, oyuncuların eğlenmesi için çeşitli içerikler sunar. Oyuncular kendi köylerini kurabilir, birliklerini eğitebilir ve saldırabilir. diğer oyuncular kaynak kazanmak için. Oyun ayrıca çeşitli özelliklere sahiptir. duvarlar ve kuleler gibi savunma yapılarının oyuncunun köyünü saldırılardan korumak için kullanılır. Oyuncular ayrıca en fazla elli kişiden oluşan gruplar olan klanlara katılın; birlikte klan savaşlarına katılın, asker bağışlayın ve asker alın ve birbirinizle sohbet edin.

Sonuç

Clash of Clans, eğlenceli ve bağımlılık yapan bir mobil strateji oyunudur. oyuncuların eğlenmesi için çeşitli içerikler sunar. oyun özellikleri renkli, karikatür tarzı grafikler ve görseller ve ses efektleri ve müzik de oldukça iyi. Oyuncular kendi inşa edebilir köyler, birlikleri eğitin ve kaynak kazanmak için diğer oyunculara saldırın. Oyun ayrıca çeşitli savunma yapılarına sahiptir, örneğin oyuncunun köyünü korumak için kullanılabilecek duvarlar ve kuleler saldırıdan. Oyuncular ayrıca en fazla kişiden oluşan gruplar olan klanlara da katılabilir. klan savaşlarına birlikte katılabilecek elli kişi bağışta bulunsun ve asker alın ve birbirinizle sohbet edin.
Editör
Elif Doğan

Elif Doğan, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak hizmet verirken, disiplinli ve düşünceli çalışma tarzıyla Türkçe metinleri dünya çapında kullanıcılara sunar. Dil ve kültür konularında derin bilgiy..