Clash of Clans

Clash of Clans iPhone için indirin

Klanları Birleştirin, Fethedin ve Yönetin!

4.5/5 (12 Oys)
307.5 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Clash of Clans Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Clash of Clans 15.83 iphone için

Klanınızı Birleştirin ve Dünyayı Fethedin - Epic Clash of Clans'a Şimdi Katılın!

İndirme Boyutu 307.5 MB
Sürüm 15.83
Lisans Özgür
İşletim sistemi
iPhone
Geliştirici Supercell
Diğer Platform

Clash of Clans nedir?

Clash of Clans, geliştirilmiş ve geliştirilmiş bağımlılık yapan bir mobil strateji oyunudur. Supercell tarafından yayınlandı. 2012 yılında iOS platformları için yayınlanmıştır. ve 2013'te Android için. Oyun, fantezi temalı bir dünyada geçiyor. oyuncuların kendi köylerini inşa ettikleri, antrenman yaptıkları kalıcı bir dünya birlikler ve kaynak kazanmak için diğer oyunculara saldırın.

Oyun

Clash of Clans'ta oyuncular satın alarak kendi köylerini kurarlar. oyun içi para birimi olan altını kullanarak oyun içi mağazadan öğeler. Altın başarıları tamamlayarak veya diğerlerine saldırarak kazanılabilir. oyuncular. Oyuncular ayrıca kendi savunma sistemlerini kurabilir ve yükseltebilir. köylerini düşman saldırılarından korumak için binalar. Oyuncular şunları yapabilir: sohbet edebilen ve bağış yapabilen oyuncu grupları olan klanlara katılın askerler birbirine Klanlar klan savaşlarına da katılabilir, iki klanın kaynaklar için birbiriyle savaştığı yer.

Özellikler

Clash of Clans, onu bir oyun haline getiren çeşitli özellikler sunar. eğlenceli ve bağımlılık yapıcı bir oyun. Bu özellikler şunları içerir: • Oyuncuya karşı Oyuncu (PvP) savaşları: Oyuncular kazanmak için diğer oyunculara saldırabilir kaynaklar ve kupa kazanın. • Klan Savaşları: Klanlar karşı savaşabilir kaynaklar için birbirlerine • Klan Sohbeti: Oyuncular diğer klanlarla sohbet edebilir klanlarındaki oyuncular. • Builder Base: Oyuncular inşa edebilir ve kendi savunma binalarını yükseltin. • Oyun içi mağaza: Oyuncular şunları yapabilir: oyun içi para birimini kullanarak oyun içi mağazadan ürün satın al, altın. • Başarılar: Oyuncular kazanmak için başarıları tamamlayabilir altın ve diğer ödüller.

Sonuç

Clash of Clans, bağımlılık yapan bir mobil strateji oyunudur. onu eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyun yapan çeşitli özellikler. Oyuncular kendi köylerini kurabilir, birliklerini eğitebilir ve diğerlerine saldırabilir. oyuncular kaynak kazanmak için. Oyuncular ayrıca klanlara katılabilir ve klan savaşlarına katılın. Oyun ayrıca bir oyun içi mağaza sunuyor oyuncuların oyun içi para birimi olan altını kullanarak ürün satın alabilecekleri yer.
Editör
Onur Çetin

Onur Çetin, Filepedia.net'te başarılı bir Türkçe çevirmen olarak çalışırken, güçlü dil bilgisi ve kültürel farkındalığıyla Türkçe metinleri dünya çapında kullanıcıların anlayabileceği şekilde sunar. İ..