Clash Royale

Clash Royale iPhone için Ücretsiz İndirme

Clash Royale: İçinizdeki Savaşı Serbest Bırakın!

4.4/5 (7 Oys)
229.8 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Clash Royale Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Clash Royale 3.3186 iphone için

Clash Royale'de savaşa katılın ve en sevdiğiniz Clash birliklerini, büyülerini ve savunmalarını toplayın. Nihai Clash Royale şampiyonu olmak için nihai destenizi oluşturun ve dünya çapındaki oyuncularla çarpışın!

İndirme Boyutu 229.8 MB
Sürüm 3.3186
Lisans Özgür
İşletim sistemi
iPhone
Geliştirici Supercell
Diğer Platform

Öğeleri birleştiren bağımlılık yapan bir oyun arıyorsanız strateji ve kart oyunları arasında Clash Royale mükemmel bir seçimdir senin için.

Clash Royale, oynaması ücretsiz bir mobil oyundur. fırtına gibi oyun dünyası. Supercell tarafından geliştirilmiştir ve ilk 2016'da yayınlandı. Oyun hem Android hem de iOS'ta mevcut platformları ve Google Play Store'da 100 milyondan fazla indirmeye sahip yalnız.

Clash Royale nedir?

Clash Royale, etrafında dönen gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. çeşitli karakterleri, büyüleri ve savunmalar. Bu kartlar diğerlerine saldırmak ve onları savunmak için kullanılır. bire bir savaşlarda oyuncuların kartları. Oyunun amacı, kendi kulenizi korurken düşmanın üç kulesini yok edin.

Oyun

Clash Royale'i öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor. bu oyunun mekaniği basittir: oyuncular ellerinde dört kartla başlar. el ve her seferinde bir kart oynamayı seçebilir. Her kart gerektirir zamanla yeniden şarj olan belirli bir miktarda iksir. Oyuncular şunları yapabilir: ayrıca düşman kulelerini yok ederek veya iksiri bekleyerek de iksir kazanın. şarj edin.

Oyuncular, kartlarını savunmak için stratejik olarak konuşlandırmalıdır. kulelere sahip olun ve düşmanın kulelerine saldırın. Oyuncular ayrıca haberdar olmak için rakibinin kartlarını ve iksir sayısını göz önünde bulundurun kararlar. Oyunun hızlı tempolu doğası ve kısa maçlar, hızlı oyun oturumları için ideal.

Kartlar

Clash Royale, farklı özelliklere sahip geniş bir kart koleksiyonuna sahiptir. nadirlikler, yetenekler ve istatistikler. Oyuncular toplayabilir ve yükseltebilir savaşları kazanarak kazanılan sandıkları açarak kartlar veya oyunun mağazasından satın alma.

Her kartın, diğer kartlara karşı kullanılabilecek benzersiz bir yeteneği vardır. kartlar veya kulelere hasar verin. Bazı kartlar asker çağırabilirken, diğerleri büyü yapabilir veya savunma yetenekleri sağlayabilir. bu Oyunun çeşitli kart koleksiyonu, oyununa derinlik ve karmaşıklık katar. oyun.

Klanlar ve Turnuvalar

Clash Royale ayrıca oyuncuların katılın veya kendi klanlarını oluşturun. Klanlar ile sohbet etmek için kullanılabilir diğer oyuncular, kart bağışlayın ve alın ve klana katılın savaşlar. Klan savaşları, diğer klanlara karşı bir dizi savaşı içerir. ödüller kazanın ve klanınızın sıralamasını yükseltin.

Clash Royale'de klanlara ek olarak turnuvalar da bulunur. Turnuvalar, oyuncuların ödül kazanmasını sağlayan yarışmalardır ve diğer oyunculara karşı becerilerini test edin. Turnuvalar olabilir oyuncular, klanlar veya Supercell dahil herkes tarafından organize edilebilir.

Sonuç

Sonuç olarak, Clash Royale son derece bağımlılık yapan ve ilgi çekici bir oyundur. strateji ve kart oyunlarının unsurlarını birleştiren mobil oyun.

Öğrenmesi kolay mekanik, çeşitli kart koleksiyonu ve hızlı tempolu oyun, onu gündelik ve hem rekabetçi oyuncular. Peki, ne bekliyorsun? Katılmak dünya çapında milyonlarca oyuncu ve Clash Royale oynamaya başlayın bugün!

 

Editör
Elif Doğan

Elif Doğan, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak hizmet verirken, disiplinli ve düşünceli çalışma tarzıyla Türkçe metinleri dünya çapında kullanıcılara sunar. Dil ve kültür konularında derin bilgiy..