Cut The Rope

Cut The Rope Android için Ücretsiz APK İndir

Bir snip ile bulmacaları çözün!

4.1/5 (14 Oys)
51.87 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Cut The Rope Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Cut The Rope 3.46 Android için

Eğlence ve macera dolu bir dünyayı serbest bırakmak için bulmacaları çözün ve ipi kesin!

İndirme Boyutu 51.87 MB
Sürüm 3.46
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici zeptolab
Gereksinimler
• Android 4.1 or higher
• At least 512 MB of RAM
• At least 50 MB of free storage space

Cut The Rope, Android cihazlar için inanılmaz derecede popüler bir oyundur. Oyuncuların sırayla ipleri kesmesini gerektiren bir bulmaca oyunudur. şekeri küçük sevimli canavar Om Nom'a yedirmek için. oyun öğrenmesi basit ama ustalaşması zor. Oyuncular kendi kesmenin en iyi yolunu bulmak için mantık ve problem çözme becerileri ipleri bağla ve şekeri Om Nom'a yedir.

Oyunda, her biri kendine özgü olan 400'den fazla seviye bulunur meydan okumak. Oyuncular en iyi yolu bulmak için becerilerini kullanmalıdır. ipleri kesmek ve şekeri Om Nom'a vermek için. oyun aynı zamanda vantuz ve hava gibi çeşitli güçlendirmelere sahiptir oyuncuların zor seviyeleri geçmesine yardımcı olabilecek balonlar. Oyun tarafından açılabilen çeşitli başarılara da sahiptir. belirli görevleri tamamlama.

Cut The Rope, her yaş için harika bir oyundur. Öğrenmesi kolaydır, ama ustalaşması zor. Oyun görsel olarak çekici ve bulmacalar zorlu. Oyun ayrıca çeşitli özelliklere sahiptir. onu daha da eğlenceli hale getiren güçlendirmeler ve başarılar. Kesmek The Rope, eğlence arayan herkes için harika bir oyun ve Android cihazları için zorlu bir bulmaca oyunu.

Editör
Burak Kaya

Filepedia.net'te görev yapan Türkçe çevirmen Burak Kaya, Türkçe içerikleri anlaşılır ve etkili bir şekilde sunarak küresel kullanıcıların deneyimini zenginleştirir. İşine sadık, hızlı ve özenli çalışa..