Dolphin Emulator

Dolphin Emulator Android için APK'yı indirin

Dolphin ile en sevdiğiniz oyunları oynayın!

4.6/5 (9 Oys)
16.84 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Dolphin Emulator Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Dolphin Emulator 5.0-19368 Android için

Dolphin Emulator ile klasik oyunları deneyimleyin - en sevdiğiniz retro oyunları oynamanın en iyi yolu!

İndirme Boyutu 16.84 MB
Sürüm 5.0-19368
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Ryan Houdek
Gereksinimler
• Android 5.0 or higher
• 64-bit ARM or x86 processor
• OpenGL ES 3.0 or higher
• 2GB of RAM or more
• GPU with support for Vulkan 1.1
Diğer Platform

Dolphin Emulator: En İyi Android Oyunu

Dolphin Emulator, en popüler ve güçlü oyunlardan biridir Android için emülatörler. Klasik konsolu oynamanıza izin verir ve atari oyunları kolaylıkla Android cihazınızda. öykünücü GameCube, Wii dahil olmak üzere çok çeşitli platformları destekler, Nintendo DS ve daha fazlası. Dolphin Emulator ile keyfini çıkarabilirsiniz. favori oyunları kendi evinizin rahatlığında.

Emülatörün kurulumu ve kullanımı kolaydır. Basit bir kullanıcısı var gezinmeyi ve aradığınız oyunları bulmayı kolaylaştıran arayüz oynamak istiyorum. Öykünücü ayrıca çeşitli denetleyicileri destekler Gamepad'ler, klavyeler ve dokunmatik ekranlar dahil seçenekler. Yapabilirsiniz kontrolleri oyun tarzınıza uyacak şekilde özelleştirin.

Emülatör ayrıca, onu bir oyuncular için harika bir seçim. Yüksek tanımlı grafikleri destekler ve en iyisini elde etmek için grafik ayarlarını özelleştirmenizi sağlar verim. Ayrıca size yardımcı olacak çeşitli hile kodları sunar. oyun deneyiminizden en iyi şekilde yararlanın.

Dolphin Emulator, oyun deneyimi arayan oyuncular için mükemmel bir seçimdir. Android'lerinde klasik konsol ve atari oyunları oynamanın kolay yolu cihaz. Kolay kurulumu ve geniş özellik yelpazesi ile her seviyeden oyuncu için mükemmel seçim.

Editör
Burak Kaya

Filepedia.net'te görev yapan Türkçe çevirmen Burak Kaya, Türkçe içerikleri anlaşılır ve etkili bir şekilde sunarak küresel kullanıcıların deneyimini zenginleştirir. İşine sadık, hızlı ve özenli çalışa..

Arkadaşlarınla ​​paylaş