Dragon Mania Legends

Dragon Mania Legends Android için Ücretsiz APK İndir

Ejderha Gücünü Serbest Bırakın!

4.3/5 (6 Oys)
176 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Dragon Mania Legends Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Dragon Mania Legends 6.7 Android için

Dragon Mania Legends ile ejderhaların gücünü açığa çıkarın ve kendi efsanevi dünyanızı yaratın!

İndirme Boyutu 176 MB
Sürüm 6.7
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Gameloft
Gereksinimler
• Android 4.1 or higher
• 1GB RAM or higher
• At least 500MB of free storage space
Diğer Platform

Dragon Mania Legends, Android için heyecan verici bir oyundur. kendi ejderha ordunuzu yaratır ve eğitirsiniz. Bir büyü inşa edebilirsin Dragonlandia'da 400'den fazla üretip toplayabileceğiniz dünya farklı ejderhalar Ayrıca arenada diğer oyuncularla da savaşabilirsiniz. ve güçlü düşmanlara karşı savaşmak için arkadaşlarınızla güçlerinizi birleştirin. Çarpıcı 3D grafikler ve sürükleyici bir hikaye ile Dragon Mania Legends, her yaş için heyecan verici bir oyundur.

Dragon Mania Legends'ta kendi ejderha şehrinizi kurabilir ve binalar, dekorasyonlar ve yaşam alanları ile özelleştirin. Yapabilirsiniz ayrıca ateş gibi farklı elementlerden ejderhalar üretin ve toplayın, su, toprak ve hava. Ayrıca ejderhalarınızı olmak için eğitebilirsiniz. güçlü savaşçılar ve arenada diğer oyunculara karşı savaş. Gibi oyunda ilerledikçe yeni ejderhaların kilidini açabilir ve yükseltebilirsiniz şehriniz.

Oyunda ayrıca çeşitli görevler ve meydan okumalar bulunur. ödül kazanmak için tamamlayabilirsiniz. ile de güçlerinizi birleştirebilirsiniz. arkadaşlarınızı güçlü düşmanlara ve patronlara karşı savaşın. İle çarpıcı 3D grafikleri, sürükleyici hikayesi ve heyecan verici Dragon Mania Legends, her yaş için heyecan verici bir oyundur.

Dragon Mania Legends, Android için harika bir oyundur ve kendi ejderha ordunuzu yaratın ve eğitin. Çarpıcı 3D'si ile grafikler, sürükleyici hikaye ve heyecan verici savaşlar, Dragon Mania Efsaneler her yaş için heyecan verici bir oyundur. Yani, eğer arıyorsanız Android cihazınızda oynayabileceğiniz heyecan verici bir oyun olan Dragon Mania Efsaneler mükemmel bir seçim.

Editör
Onur Çetin

Onur Çetin, Filepedia.net'te başarılı bir Türkçe çevirmen olarak çalışırken, güçlü dil bilgisi ve kültürel farkındalığıyla Türkçe metinleri dünya çapında kullanıcıların anlayabileceği şekilde sunar. İ..