Duskers

Duskers PC için Ücretsiz İndir

Duskers'ta bilinmeyeni keşfedin.

4.2/5 (12 Oys)
✔ En sonuncu - Paralı
Duskers Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Duskers 2016 pencereler için

Duskers ile bilinmeyeni keşfedin: Sırları açığa çıkarın, tehlikeyle yüzleşin ve uzayın derinliklerinde hayatta kalın.

Sürüm 2016
Lisans Paralı
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Misfits Attic
Gereksinimler
• Windows 7 or later
• 2 GHz Dual Core Processor
• 4 GB RAM
• 2 GB available hard disk space
• DirectX 9 compatible graphics card with 512 MB video RAM
• DirectX 9.0c compatible sound card

Duskers, Windows için sizi zor durumda bırakan heyecan verici bir oyundur. bir uzay gemisi kaptanının ayakkabıları. Sahipsiz uzay gemilerini keşfetmelisin, kaynakları toplayın ve düşman uzaylılarla savaşın. hayatta kalmak. Oyun, prosedürel olarak oluşturulmuş bir evrende geçiyor, yani iki oyun asla aynı değildir. Aklını kullanman gerekecek ve zorlu ortamda hayatta kalmak için emrinizdeki araçlar ve güvenli bir yere geri götür.

Duskers, şunları yapmanızı sağlayan sezgisel bir kontrol sistemine sahiptir: aynı anda birden fazla uçağı kontrol edin. Keşfetmek için dronları kullanabilirsiniz sahipsiz gemiler, kaynakları topla ve düşmanla savaş uzaylılar. Oyun ayrıca benzersiz bir bilgisayar korsanlığı sistemine sahiptir. sahipsiz gemilerin sistemlerine girip erişim elde edersiniz değerli kaynaklara Oyun ayrıca çeşitli silahlara sahiptir. ve oyun tarzınızı özelleştirmenizi sağlayan araçlar.

Oyun, oyuncuyla birlikte sürükleyici bir hikayeye sahiptir. Onlar ilerledikçe sahipsiz gemilerin sırlarını ortaya çıkarmak. bu oyun ayrıca çeşitli zorluk seviyelerine sahiptir ve oyuncuların Oyunun tadını çıkarmak için tüm beceri seviyeleri. Oyun ayrıca bir rekabet etmenize izin veren çeşitli başarılar ve liderlik tabloları arkadaşlarınız ve diğer oyuncularla.

Duskers, Windows için sizi ayakta tutacak heyecan verici bir oyundur koltuğunuzun kenarı. Sürükleyici hikayesiyle, sezgisel kontroller ve prosedürel olarak oluşturulmuş evren, Duskers emin saatlerce eğlence sağlar. Kemerlerinizi bağlayın ve keşfetmeye hazırlanın Windows için bu heyecan verici oyunda uzayın derinlikleri.

Editör
Elif Doğan

Elif Doğan, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak hizmet verirken, disiplinli ve düşünceli çalışma tarzıyla Türkçe metinleri dünya çapında kullanıcılara sunar. Dil ve kültür konularında derin bilgiy..