Epic Games

Epic Games Ücretsiz APK İndir

Destansı Olasılıkların Kilidini Açın

4.5/5 (13 Oys)
3.1 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Epic Games Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Epic Games 4.1 Android için

Epic Games ile Epik Maceraları Yaşayın - Keşfedin, Yaratın ve Fethedin!

İndirme Boyutu 3.1 MB
Sürüm 4.1
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici EPIC Games
Gereksinimler
• Android 5.0 or higher
• 64-bit processor
• 4 GB RAM
• Adreno 530 or higher, Mali-G71 MP20, Mali-G72 MP12 or higher
Diğer Platform

Epic Games, sizi kesinlikle elinde tutacak bir Android oyunudur. saatlerce eğlendirildi. Hızlı tempolu, aksiyon dolu bir oyundur. sizi koltuğunuzun kenarında tutacak. Çarpıcı grafiklerle ve yoğun ses efektleri, Epic Games sizi bir dünyaya götürecek macera ve heyecan.

Oyun, size yardımcı olacak çeşitli seviyeler ve zorluklar içerir. becerilerinizi ve reflekslerinizi test edin. Oyunda ilerledikçe, üstesinden gelmek için strateji ve hızlı düşünme kullanmanız gerekecek engelleri kaldırın ve düşmanları yenin. Ayrıca özelleştirebileceksiniz karakterinizi seçin ve çeşitli silahlar arasından seçim yapın ve ekipman.

Epic Games ayrıca çeşitli çok oyunculu modlar sunar. dünyanın dört bir yanından diğer oyunculara karşı rekabet edeceksiniz. Yapabilirsiniz turnuvalara katılın ve ödüller için yarışın ya da sadece biraz eğlenin Arkadaşlar. Oyun ayrıca çeşitli başarılar ve ödüller sunar. bu, daha fazlası için geri gelmenizi sağlayacak.

Epic Games, sizi tutacak heyecan verici ve sürükleyici bir oyundur. saatlerce eğlendirildi. Çarpıcı grafikleri ve yoğun sesiyle efektleri, bir macera dünyasına taşınacaksınız ve heyecanlanmak. İster sıradan bir oyuncu olun ister hardcore bir oyuncu olun, Epic Games'in sizi eğlendireceği kesin.

Editör
Emre Aydın

 Filepedia.net'te deneyimli bir Türkçe çevirmen olarak görev yapan Emre Aydın, Türkiye'nin dört bir yanından gelen çeşitli kaynakları çevirerek küresel kullanıcılar için erişilebilir kılar. Dil v..