Fishdom

Fishdom Ücretsiz APK İndir

Herkes için su eğlencesi!

4.4/5 (18 Oys)
136.63 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Fishdom Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Fishdom 7.23 Android için

Fishdom'un derinliklerini keşfedin ve kendi su altı cennetinizi yaratın!

İndirme Boyutu 136.63 MB
Sürüm 7.23
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Playrix‬
Gereksinimler
• Android 4.4 or later
• 1 GB RAM
• 500 MB free storage space
Diğer Platform

Fishdom, Android cihazlar için heyecan verici bir oyundur ve kendi sualtı dünyanızı inşa etmek ve özelleştirmek için. oluşturabilirsiniz çeşitli balıklar, bitkiler ve bitkilerle eşsiz ve güzel bir akvaryum. dekorasyonlar. Ayrıca zorlu ve eğlenceli 3'lü eşleştirme seviyelerini de oynayabilirsiniz. madeni para ve diğer ödüller kazanmak için. Kazandığınız jetonlar ile şunları yapabilirsiniz: akvaryumunuzu özelleştirmek ve yapmak için daha fazla dekorasyon ve öğe satın alın daha da güzel.

Fishdom, her yaş için harika bir oyundur. Öğrenmesi kolaydır ve oynayın ve renkli grafikler ve animasyonlar onu daha da fazla hale getirir eğlenceli. Ayrıca görmek için arkadaşlarınız ve ailenizle rekabet edebilirsiniz. en güzel akvaryumu kim yapabilir. Günlük de var ekstra ödüller kazanmak için tamamlayabileceğiniz meydan okumalar.

Fishdom, rahatlamanın ve eğlenmenin harika bir yoludur. seninkini alabilirsin akvaryumunuzu ve 3'lü eşleştirme seviyelerini oluşturma ve kişiselleştirme zamanı kendinize meydan okumak için harika bir yol sağlar. Ayrıca paylaşabilirsiniz arkadaşlarınız ve ailenizle akvaryum yapın ve kimin yapabileceğini görmek için yarışın en iyisini inşa et. Renkli grafikleri ve eğlenceli oynanışıyla, Fishdom, Android cihazlar için harika bir oyundur.

Fishdom, akvaryumları seven herkes için harika bir oyundur ve 3'lü eşleştirme oyunları. Güzel grafikleri ve eğlenceli oynanışı ile saatlerce eğlence sunacağından emin olabilirsiniz. O halde bugün Fishdom'u indirin ve kendi su altı dünyanızı oluşturmaya başlayın!

Editör
Burak Kaya

Filepedia.net'te görev yapan Türkçe çevirmen Burak Kaya, Türkçe içerikleri anlaşılır ve etkili bir şekilde sunarak küresel kullanıcıların deneyimini zenginleştirir. İşine sadık, hızlı ve özenli çalışa..