Fuse

Fuse Windows için Ücretsiz İndirin

Fuse ile sınırsız olasılıkların kilidini açın.

4.4/5 (10 Oys)
2.1 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Fuse Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Fuse 1.6 pencereler için

Fuse: Her seferinde tek bir bağlantıyla sizi dünyayla buluşturuyor.

İndirme Boyutu 2.1 MB
Sürüm 1.6
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Fuse
Gereksinimler
• Windows 7 or later
• 2 GHz dual-core processor
• 4 GB RAM
• 500 MB of available disk space

Fuse: Windows İçin Eğlenceli ve Heyecan Verici Bir Oyun

Fuse, sizi ayakta tutacak heyecan verici bir Windows oyunudur. saatlerce eğlendirildi. Canlı görselleri ve çekiciliği ile Fuse, zaman geçirmek için harika bir yoldur. Oyun kuruldu zekanızı ve becerilerinizi kullanmanız gereken fütürist bir dünya hayatta kalmak. Reflekslerinizi ve problem çözmeyi kullanmanız gerekecek becerileri her düzeyde yapmak için. Ayrıca olmanız gerekecek için en iyi çözümleri bulmak için yaratıcı ve hızlı düşünün. karşılaşacağınız bulmacalar.

Fuse, her biri kendine özgü olan çeşitli düzeylere sahiptir zorluklar. Çevikliğinizi ve hızlı düşünme yeteneğinizi kullanmanız gerekecek. her düzeyde yapmak. Ayrıca yaratıcı olmanız ve bulmacalara en iyi çözümleri bulmak için kutunun dışında düşünün karşılaşacaksınız. Canlı görselleri ve sürükleyici oynanışıyla, Sigorta, zaman geçirmenin harika bir yoludur.

Fuse ayrıca çevrimiçi çok oyunculu modu da içerir; diğer oyunculara karşı rekabet edin. Becerilerinizi kullanmanız gerekecek ve rakiplerinizi alt etmek ve zirveye çıkmak için stratejiler. Onunla canlı görseller ve ilgi çekici oynanış, Fuse geçmek için harika bir yol zaman kazanın ve diğer oyunculara karşı kendinize meydan okuyun.

Fuse, sizi eğlendirecek harika bir Windows oyunudur saatlerce. Canlı görselleri ve sürükleyici oynanışıyla Fuse, zaman geçirmek ve başkalarına karşı kendinize meydan okumak için harika bir yol oyuncular. Yani, eğlenceli ve heyecan verici bir oyun arıyorsanız, Windows, ardından Fuse mükemmel bir seçimdir.

Editör
Emre Aydın

 Filepedia.net'te deneyimli bir Türkçe çevirmen olarak görev yapan Emre Aydın, Türkiye'nin dört bir yanından gelen çeşitli kaynakları çevirerek küresel kullanıcılar için erişilebilir kılar. Dil v..