Genshin Impact

Genshin Impact Android için APK'yı indirin

Genshin Impact'te bir macera dünyasını keşfedin!

4.8/5 (8 Oys)
742 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Genshin Impact Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Genshin Impact 3.6 Android için

Çarpıcı bir açık dünya RPG'si olan Genshin Impact'te macera ve gizem dünyasını keşfedin!

İndirme Boyutu 742 MB
Sürüm 3.6
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici miHoYo Limited
Gereksinimler
• Android 5.1 or higher
• 2 GB RAM or higher
• GPU: Adreno 530 or higher, Mali-G71 MP20, Mali-G72 MP12 or higher
Diğer Platform

Genshin Impact, bir açık dünya aksiyon rol yapma oyunudur miHoYo tarafından geliştirilmiştir. Oyun fantezi dünyasında geçiyor Oyuncunun "Gezgin" rolünü üstlendiği Teyvat, dünyanın sırlarını keşfetme arayışında. oyun özellikleri çeşitli ortamlara, karakterlere sahip geniş bir açık dünya ve keşfetmek için aktiviteler. Oyuncular dünyayı yürüyerek keşfedebilirler. kayma veya temel güçleri kullanarak. Oyun ayrıca bir toplanacak ve kullanılacak çeşitli silahlar, zırhlar ve öğeler savaş.

Genshin Impact, bir araya getiren benzersiz bir dövüş sistemi sunar. stratejik unsurlarla eyleme dayalı mücadele. Oyuncular bir düşmanları yenmek ve bulmacaları çözmek için çeşitli temel yetenekler. Oyun ayrıca aşağıdakiler gibi çeşitli yan etkinliklere de sahiptir: yemek pişirme, balık tutma ve madencilik. Oyuncular ayrıca diğer oyuncularla takım kurabilir. zorlu zindanlar ve bölüm sonu canavarlarıyla mücadele edecek oyuncular.

Genshin Impact, Android cihazlarda kullanılabilir. Oyun çarpıcı görseller ve sürükleyici bir film müziği içerir. Oyun ayrıca çeşitli özelleştirme seçeneklerine sahiptir ve oyuncuların kendi benzersiz karakterini yaratmak için. Oyun ayrıca bir oyuncuların birbirleriyle etkileşime girmesine izin veren çeşitli sosyal özellikler diğer ve form ekipleri.

Genshin Impact, heyecan verici ve sürükleyici bir açık dünya eylemidir rol yapma oyunu. Oyun çeşitli ortamlara sahiptir, karakterler ve keşfedilecek aktiviteler. Oyuncular çeşitli kullanabilir düşmanları yenmek ve bulmacaları çözmek için temel yetenekler. Oyun ayrıca çeşitli yan aktiviteler ve sosyal özellikler de barındırmaktadır. Genshin Impact, Android cihazlar için mevcuttur ve çarpıcı özellikler sunar görseller ve sürükleyici bir film müziği.

Editör
Zeynep Yılmaz

Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak görev alan Zeynep Yılmaz, dildeki incelikleri anlayarak çeşitli kaynakları çevirir ve global kullanıcılara sunar. Yüksek motivasyonu ve dikkatli çalışma anlayış..