GTA: Vice City

GTA: Vice City Mac için indirin

Vice City'de suç dolu bir hayat yaşayın.

4.2/5 (9 Oys)
✔ En sonuncu - Paralı
GTA: Vice City Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek GTA: Vice City 1.01 Mac için

Vice City'nin neon ışıklı sokaklarını keşfedin ve her zaman hayalini kurduğunuz suç dolu hayatı yaşayın!

Sürüm 1.01
Lisans Paralı
İşletim sistemi
Mac
Geliştirici Rockstar Games
Gereksinimler
• Mac OS X 10.4.11 or later
• Intel Core Duo Processor
• 512 MB RAM
• 1.8 GB free hard disk space
• ATI X1600 or Nvidia 7300 GT with 128 MB of Video Memory, or Intel Integrated GMA X3100
• Keyboard and Mouse
Diğer Platform

GTA: Vice City, Mac için bir açık dünya aksiyon-macera oyunudur. Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayınlanan, Grand Theft Auto serisinin altıncı oyunu. Oyuncular üstleniyor serbest bırakılan eski bir gangster olan Tommy Vercetti'nin rolü hapse atıldı ve bir suç imparatorluğu kurması için Vice City'ye gönderildi.

Oyun, kurgusal Vice City şehrinde geçiyor. 1980'lerde Miami'de. Oyuncular şehri keşfedebilir, tamamlayabilir görevler ve oyuncu olmayan karakterlerle etkileşime geçin. Oyun çeşitli silahlara, araçlara ve yan etkinliklere sahiptir. çeşitli müzikleri çalan çok sayıda radyo istasyonunun yanı sıra 1980'lerden müzik.

Oyun, basit görevlerden çok çeşitli görevlere sahiptir. paketleri daha karmaşık görevlere ulaştırmak gibi görevler birden çok hedefi içerir. Oyuncular ayrıca tarafta yer alabilir yarış, sokak dövüşü ve paraşütle atlama gibi aktiviteler. bu Oyun ayrıca bilardo, dart gibi çeşitli mini oyunlar da içerir. atari oyunları.

GTA: Vice City, sürükleyici ve ayrıntılı bir oyundur. oyuncular canlı ve ayrıntılı bir dünyayı keşfetmek için. çeşitli ile görevler, yan aktiviteler ve mini oyunlar, oyuncuları saatlerce eğlendirin.

Editör
Sema Aksoy

Sema Aksoy, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak görev yaparken, güçlü iletişim becerileri ve dikkatli çalışma anlayışıyla Türkçe metinleri dünya genelinde kullanıcılara ulaştırır. Dil konusunda ti..