Homescapes

Homescapes Android için APK indir

Rahat konfor için evinize hoş geldiniz.

4.5/5 (11 Oys)
141.79 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Homescapes Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Homescapes 6.1 Android için

Mükemmel Evi Yaratmak için Konfor ve Tarzın Bir Araya Geldiği Homescapes'e Hoş Geldiniz!

İndirme Boyutu 141.79 MB
Sürüm 6.1
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Playrix Games
Gereksinimler
• Android 4.4 or higher
• 1 GB RAM or more
• 1.5 GB of free storage space

Homescapes, Android için eğlenceli ve heyecan verici bir oyundur. Hayalinizdeki evi tasarlamanız ve dekore etmeniz için. çeşitli ile mobilyalar, dekorasyonlar ve aksesuarlar ile mükemmeli yaratabilirsiniz. aileniz için ev. Oyun ayrıca ilgi çekici bir hikayeye sahiptir, etkileşim kurabileceğiniz ve yardım edebileceğiniz karakterlerle. Yapabilirsiniz ayrıca eviniz için yeni öğeler satın almak üzere madeni para ve yıldız kazanın.

Oyunda çok çeşitli mobilyalar, dekorasyonlar ve seçim için aksesuarlar. Çeşitli stiller arasından seçim yapabilirsiniz, Eviniz için mükemmel görünümü yaratmak için renkler ve dokular. Sen yeniden düzenleyerek evinizin düzenini de özelleştirebilir. mobilya, yeni öğeler ekleme ve renk düzenini değiştirme. Yapabilirsiniz ayrıca oyun içi mağazadan yeni öğeler satın alın.

Homescapes'in hikayesi ilgi çekici ve eğlenceli. Sen görevleri tamamlayarak oyundaki karakterlere yardımcı olabilir ve madeni para ve yıldız kazanmak. Madeni paraları ve yıldızları kullanabilirsiniz. eviniz için yeni ürünler satın alın. Oyun ayrıca çeşitli özelliklere sahiptir. fazladan jeton ve yıldız kazanmak için oynayabileceğiniz bir dizi mini oyun.

Homescapes, tasarlamayı seven herkes için harika bir oyun ve evlerini dekore et. Sürükleyici hikayesi ve geniş oyun yelpazesi ile mobilyalar, dekorasyonlar ve aksesuarlar ile mükemmeli yaratabilirsiniz. aileniz için ev. Oyun ayrıca çeşitli özelliklere sahiptir. ekstra jeton ve yıldız kazanmak için oynayabileceğiniz mini oyunlar. Yani, eğer Android için eğlenceli ve heyecan verici bir oyun arıyorsunuz, Homescapes mükemmel bir seçimdir.

Editör
Mustafa Öztürk

Mustafa Öztürk, Filepedia.net'te deneyimli bir Türkçe çevirmen olarak görev yapar ve Türkçe içerikleri dünya genelindeki kullanıcıların anlayabileceği şekilde sunar. İşine duyarlı, öğrenmeye hevesli v..