Homescapes

Homescapes iPhone için Ücretsiz İndir

Hayatı evinize taşıyın!

4.7/5 (11 Oys)
✔ En sonuncu - Özgür
Homescapes Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Homescapes 6.1 iphone için

Güzel tasarımın konforlu yaşamla buluştuğu, siz ve aileniz için mükemmel evi yaratan Homescapes'e hoş geldiniz.

Sürüm 6.1
Lisans Özgür
İşletim sistemi
iPhone
Geliştirici Playrix Games
Gereksinimler
• iOS 10.0 or later
• Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch
• Optimized for iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone SE, and iPhone 5s

Homescapes, iPhone kullanıcıları için eğlenceli ve heyecan verici bir oyundur. Bu bir yenilemenizi ve dekore etmenizi sağlayan 3'lü eşleştirme bulmaca oyunu kendi sanal evi. Tamamlanacak yüzlerce seviye ile oynayabilirsiniz saatlerce ve asla sıkılma. Oyunun benzersiz bir hikayesi var Bu, ana karakter Austin'i ailesine yardım ederken takip ediyor. eski aile evlerini restore edin. tamamlayarak ona yardımcı olabilirsiniz. bulmacalar, madeni para kazanma ve mobilya ve dekorasyon satın alma ev.

Oyunda, kolaydan başlayarak çeşitli düzeylere kadar çeşitli düzeyler bulunur zor. Zamana karşı oynayabilir veya zaman ayırabilirsiniz. bulmacaları tamamla. Her seviyede madeni para ve yıldız kazanabilirsiniz için mobilya ve dekorasyon satın almak için kullanılabilecek ev. Yardımcı olabilecek güçlendirmeler satın almak için madeni paraları da kullanabilirsiniz. bulmacaları daha hızlı tamamlarsınız.

Homescapes'in sosyal bir yönü de vardır. ile bağlantı kurabilirsiniz arkadaşlarınıza karşı yarışın ve kimin tamamlayabileceğini görmek için onlara karşı yarışın. seviyeler daha hızlı. Ayrıca göndererek birbirinize yardımcı olabilirsiniz. diğer hayatlar ve madeni paralar. Ayrıca kulüplere katılabilir ve katılabilirsiniz. haftalık turnuvalar.

Homescapes, iPhone kullanıcıları için heyecan verici ve eğlenceli bir oyundur. İle Tamamlanacak yüzlerce seviye, saatlerce oynayabilir ve asla sıkılmak. Oyunun benzersiz bir hikayesi var ve şunları yapmanıza izin veriyor: kendi sanal evinizi yenileyin ve dekore edin. Ayrıca bağlanabilirsiniz arkadaşlarınızla ve kimin tamamlayabileceğini görmek için onlara karşı yarışın seviyeler daha hızlı. Yani, eğlenceli ve heyecan verici bir şey arıyorsanız iPhone'unuz için oyun Homescapes mükemmel bir seçimdir.

Editör
Elif Doğan

Elif Doğan, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak hizmet verirken, disiplinli ve düşünceli çalışma tarzıyla Türkçe metinleri dünya çapında kullanıcılara sunar. Dil ve kültür konularında derin bilgiy..