Human Resourcehine

Human Resourcehine Windows PC için indirin

HRhine ile İnsan Potansiyelinin kilidini açın.

4.3/5 (8 Oys)
✔ En sonuncu - Paralı
Human Resourcehine Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Human Resourcehine 2016 pencereler için

İK'nın geleceği olan Human Resourcehine ile çalışanlarınızın potansiyelini açığa çıkarın.

Sürüm 2016
Lisans Paralı
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Tomorrow Corporation
Gereksinimler
• Windows 7 SP1 or later
• 2 GB RAM
• 2 GHz or faster processor
• 4 GB of available hard disk space
• DirectX 9 or later with WDDM 1.0 driver
• .NET Framework 4.5 or higher
• Internet Explorer 11 or later
Diğer Platform

Human Resourcehine Windows için bir oyundur. sizi bir İnsan Kaynakları Yöneticisi rolüne sokar. sen görevlisin çalışanlardan oluşan bir ekibi yönetmek ve üretken ve verimli. hakkında kararlar vermeniz gerekecek çalışanları işe almak, işten çıkarmak ve eğitmek ve aynı zamanda çalışanlara sağlanan faydalar ve işin diğer yönleri. ayrıca sahip olacaksın şirket bütçesini yönetmek ve ekibinizin çoğu dışında. Oyun hem zorlayıcı olacak şekilde tasarlanmıştır ve eğlenceli ve size bunun nasıl bir şey olduğuna dair gerçekçi bir bakış açısı sunacak. İnsan Kaynakları Yöneticisi olun.

Oyun, her biri farklı özelliklere sahip çeşitli seviyelere sahiptir. kendi benzersiz zorlukları. Oyunu özelleştirebileceksiniz çalışan sayısı gibi kendi tercihleriniz ve zorluk seviyesi. Ayrıca çeşitli farklı arasından seçim yapabilirsiniz Yeni kurulan bir şirket veya büyük bir şirket gibi senaryolar. Gibi oyunda ilerliyorsunuz, deneyim kazanacak ve kilidini açacaksınız yeni özellikler ve yetenekler.

Human Resourcehine ayrıca çeşitli farklı araçlar içerir. ekibinizi yönetmenize yardımcı olur. Çalışan veri tabanını şu amaçlarla kullanabilirsiniz: çalışan performansını ve ilerlemesini izlemenin yanı sıra takip etmek çalışanlara sağlanan faydalar ve diğer bilgiler. Şunu da kullanabilirsiniz: şirketinizin mali durumunu yönetmek için bütçeleme aracı. oyun aynı zamanda karar vermenize yardımcı olacak çeşitli raporlar ve çizelgeler içerir çalışanları işe alma, işten çıkarma ve eğitme hakkında.

Human Resourcehine, İnsan Kaynakları ile ilgili temel bilgileri öğrenmenin harika bir yoludur. Kaynak yönetimi. Bu eğlenceli ve zorlu bir oyun olacak Size İnsan Kaynakları olmanın nasıl bir şey olduğuna dair gerçekçi bir bakış açısı sunar. Müdür. Çeşitli seviyeleri, araçları ve senaryoları ile İnsan Resourcehine, saatlerce eğlence sunacağından emin olabilir ve öğrenme.

Editör
Sema Aksoy

Sema Aksoy, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak görev yaparken, güçlü iletişim becerileri ve dikkatli çalışma anlayışıyla Türkçe metinleri dünya genelinde kullanıcılara ulaştırır. Dil konusunda ti..