Hungry Shark Evolution

Hungry Shark Evolution Android için APK'yı indirin

İçindeki köpek balığını serbest bırak!

4.5/5 (13 Oys)
123.8 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Hungry Shark Evolution Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Hungry Shark Evolution 9.9 Android için

Hungry Shark Evolution ile içinizdeki avcıyı serbest bırakın ve okyanustan bir ısırık alın!

İndirme Boyutu 123.8 MB
Sürüm 9.9
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Ubisoft
Gereksinimler
• Android 4.1 or higher
• At least 1GB RAM
• At least 100MB free storage space
Diğer Platform

Hungry Shark Evolution, aşağıdakiler için heyecan verici ve heyecanlı bir oyundur: Android. Sizi eğlendirecek aksiyon dolu bir oyundur. saatlerce. Aç bir köpekbalığının kontrolünü elinize alın ve dünyayı keşfedin. yolunuza çıkan her şeyi yutarken okyanusun derinlikleri. Köpekbalığınızı özel güçler ve yeteneklerle yükseltebilirsiniz. okyanusun derinliklerinde hayatta kalmanıza yardımcı olur.

Hungry Shark Evolution'da, dünyanın derinliklerini keşfedebilirsiniz. okyanus ve gizli hazineleri keşfedin. karşı da savaşabilirsiniz. diğer köpekbalıkları ve deniz canlıları. Oyun çarpıcı 3D özelliklere sahiptir oyunu daha da güzelleştiren grafikler ve gerçekçi ses efektleri sürükleyici. Köpekbalığınızı farklı görünümlerle de özelleştirebilirsiniz. ve aksesuarlar.

Oyun ayrıca çeşitli meydan okumalar ve görevler içerir. ödül kazanmak için tamamlayabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla rekabet edebilirsiniz. arkadaşlar ve liderlik tablolarındaki diğer oyuncular. oyun aynı zamanda kilidini açabileceğiniz günlük ödüller ve bonus seviyeleri içerir. bu oyun ayrıca Google Play Games'i destekler ve ilerlemenizi senkronize edebilirsiniz birden çok cihazda.

Hungry Shark Evolution, aşağıdakiler için heyecan verici ve heyecanlı bir oyundur: Android. Sizi eğlendirecek aksiyon dolu bir oyundur. saatlerce. Çarpıcı 3D grafikler, gerçekçi ses efektleri ve çeşitli zorluklar ve görevler, Hungry Shark Evolution saatlerce eğlence ve eğlence sağladığınızdan emin olun. Yani, içine dalın okyanusun derinliklerine inin ve derinliklerin gizemlerini keşfedin!

Editör
Zeynep Yılmaz

Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak görev alan Zeynep Yılmaz, dildeki incelikleri anlayarak çeşitli kaynakları çevirir ve global kullanıcılara sunar. Yüksek motivasyonu ve dikkatli çalışma anlayış..