Impulse

Impulse Windows için Ücretsiz İndirin

Hayatı dürtünün sınırında yaşa.

4.5/5 (8 Oys)
7.09 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Impulse Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Impulse 3.21 pencereler için

Impulse dünyasını keşfedin ve anında tatminin gücünü deneyimleyin!

İndirme Boyutu 7.09 MB
Sürüm 3.21
Lisans Özgür
İşletim sistemi
pencereler
Geliştirici Stardock Corporation
Gereksinimler
• Windows 7, 8.1, or 10
• Intel Core i3 or equivalent processor
• 2 GB RAM
• 2 GB of available disk space
• DirectX 9.0c compatible graphics card with at least 512 MB of video memory
• Internet connection for product activation and updates

Impulse: Windows İçin Heyecan Verici Bir Oyun

Impulse, Windows için sizi ayakta tutacak heyecan verici bir oyundur koltuğunuzun kenarı. Hızlı tempolu aksiyonu ve yoğun yapısıyla grafikler, Impulse saatlerce eğlence sunacağından emin. bu Oyun, her biri kendine özgü olan çok çeşitli seviyelere sahiptir. zorluklar ve hedefler. Aklını kullanmak zorunda kalacaksın ve her seviyeyi geçmek ve sona ulaşmak için refleksler.

Oyunun kontrolleri öğrenmesi kolay ve sezgiseldir; hızlı bir şekilde harekete geçmeniz için. Grafikler çarpıcı, ayrıntılı ortamlar ve canlanan karakterler. Sen olacaksın canlı renkleri ve dinamiği ile oyunun dünyasına dalmış ses efektleri.

Impulse ayrıca tek oyunculu oyun modlarından çeşitli oyun modları sunar. çok oyunculu için. Arkadaşlarınıza meydan okuyabilir veya heyecan verici bir savaşta bilgisayar. Ayrıca özelleştirebilirsiniz çeşitli silahlara ve yükseltmelere sahip karakter.

Impulse, sizi ayakta tutacak heyecan verici bir Windows oyunudur. saatlerce eğlendirildi. Hızlı tempolu aksiyonu ve çarpıcılığıyla grafikler, kendinizi oyunun dünyasına kaptıracaksınız. Oyunlar kontrollerin öğrenilmesi kolaydır ve çeşitli oyun modları sizi korur daha fazlası için geri geliyorsun Yani, heyecan verici bir şey arıyorsanız Windows için oyun, Impulse mükemmel bir seçimdir.

Editör
Elif Doğan

Elif Doğan, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak hizmet verirken, disiplinli ve düşünceli çalışma tarzıyla Türkçe metinleri dünya çapında kullanıcılara sunar. Dil ve kültür konularında derin bilgiy..