Ludo King

Ludo King iPhone için indirin

Zarları atın ve Kral olun!

4.5/5 (11 Oys)
169 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Ludo King Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Ludo King 5.9 iphone için

Zarları atın ve nihai strateji ve şans oyunu Ludo King ile eğlence başlasın!

İndirme Boyutu 169 MB
Sürüm 5.9
Lisans Özgür
İşletim sistemi
iPhone
Geliştirici Gametion
Gereksinimler
• iOS 10.0 or later
• Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch
• Optimized for iPhone X, iPhone XS Max, iPhone XS, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro, and iPhone 11 Pro Max
Diğer Platform

Kral Kızma Birader heyecan verici ve eğlenceli bir oyundur iPhone kullanıcıları için. Etrafta dolaşan klasik bir tahta oyunudur. yüzyıllardır, ancak şimdi modern çağa uyarlanmıştır. bu oyunu öğrenmesi ve oynaması kolaydır ve her yaş için uygundur. BT zaman geçirmek ve arkadaşlarınızla biraz eğlenmek için harika bir yoldur ve aile.

Oyun 16 taşla 4'e 4'lük bir tahtada oynanır. Oyuncular sırayla bir zar atar ve taşlarını zar üzerinde hareket ettirir. pano. Amaç, dört parçayı da merkeze getirmektir. diğer oyunculardan önce tahtaya binin. oyun ile oynanabilir iki ila dört oyuncu ve biraz dostluk kurmanın harika bir yolu rekabet.

Oyunda ayrıca, oyuncuların ilerde. Bu güçlendirmeler, parçaları daha hızlı hareket ettirmek, ekstra güç elde etmek için kullanılabilir. zar ruloları ve daha fazlası. Oyuncular ayrıca oyunlarını özelleştirebilir farklı temalar ve arka planlar ile. Bu, ekstra bir katman ekler oyun için eğlenceli ve daha ilgi çekici hale getiriyor.

Ludo King, iPhone kullanıcıları için harika bir oyundur. öğrenmesi kolay ve oyun ve her yaş için uygundur. Oyunda ayrıca birkaç oyuncuların öne geçmesine yardımcı olabilecek güçlendirmeler. Eğlenceli temaları ve arka planlar, zaman geçirmek ve biraz sahip olmak için harika bir yoldur arkadaşlar ve aile ile dostça rekabet.

Editör
Emre Aydın

 Filepedia.net'te deneyimli bir Türkçe çevirmen olarak görev yapan Emre Aydın, Türkiye'nin dört bir yanından gelen çeşitli kaynakları çevirerek küresel kullanıcılar için erişilebilir kılar. Dil v..

Arkadaşlarınla ​​paylaş