Mario Bros & Luigi

Mario Bros & Luigi iPhone için Ücretsiz İndir

Macera Kardeşleri: Mario ve Luigi!

4.5/5 (6 Oys)
253.1 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Mario Bros & Luigi Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Mario Bros & Luigi 3.0 iphone için

Çılgın ve heyecan verici bir macera için en iyi ikili olan Mario ve Luigi ile Mantar Krallığına atlayın!

İndirme Boyutu 253.1 MB
Sürüm 3.0
Lisans Özgür
İşletim sistemi
iPhone
Geliştirici Wieringsoftware
Gereksinimler
• iOS 8.0 or later
• Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch
• Optimized for iPhone 5, iPhone 6, and iPhone 6 Plus

Mario Bros & Luigi, iPhone için heyecan verici bir oyundur. sevgili Mario Bros. ve Luigi'nin yerine geçiyorsunuz. oynadıkça Mantar Krallığını keşfedebilecek ve Koopa Troopas ve diğer düşmanlar. Ayrıca toplayabileceksiniz görevinizde size yardımcı olacak madeni paralar ve güçlendirmeler.

Oyun, renkli grafiklere ve klasik bir film müziğine sahiptir orijinal Mario Bros. oyunlarının anılarını geri getirecek. Ayrıca karakterinizi farklı özelliklerle özelleştirebileceksiniz. kostümler ve şapkalar. Luigi veya Mario olarak oynamayı bile seçebilirsiniz. iki oyunculu mod.

Mario Bros ve Luigi, her biri keşfedilecek çok sayıda seviye sunar kendine özgü zorlukları ile. için becerilerinizi kullanmanız gerekecek engellerden kaçının, düşmanları yenin ve para toplayın. sen de olacaksın size savaşta avantaj sağlamak için güçlendirmeleri kullanabilir. Senin gibi ilerledikçe yeni seviyelerin ve karakterlerin kilidini açacaksınız.

Mario Bros & Luigi, iPhone kullanıcıları için harika bir oyundur. klasik Mario Bros. oynanışını deneyimlemek için. renkli yapısı ile grafikler ve klasik film müziği, düşkünleri geri getireceği kesin orijinal oyunların anıları. Bol seviyeli ve sizi meşgul edecek zorluklar, Mario Bros & Luigi eminiz saatlerce eğlence sağlayın.

Editör
Emre Aydın

 Filepedia.net'te deneyimli bir Türkçe çevirmen olarak görev yapan Emre Aydın, Türkiye'nin dört bir yanından gelen çeşitli kaynakları çevirerek küresel kullanıcılar için erişilebilir kılar. Dil v..