Minecraft

Minecraft iPhone için indirin

Keşfet, Yarat, Hayatta Kal - Minecraft!

4.3/5 (11 Oys)
457 MB
- ✔ En sonuncu - Duruşma
Minecraft Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Minecraft Pocket Edition 1.19 iphone için

Minecraft ile sonsuz olasılıklar dünyasını keşfedin - inşa edin, yaratın ve hayatta kalın!

İndirme Boyutu 457 MB
Sürüm Pocket Edition 1.19
Lisans Duruşma
İşletim sistemi
iPhone
Geliştirici Mojang
Gereksinimler
• iOS 10.0 or later
• Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch

Minecraft, oyuncuların sanal bir dünyada keşfedin, inşa edin ve yaratın. Bu bir kum havuzu oyunudur oyuncuların blokları, araçları kullanarak kendi dünyalarını yaratmalarına izin verir, ve kaynaklar. Oyuncular yapılar inşa edebilir, eşyalar yapabilir ve çevrelerindeki dünyayı keşfedin. Oyunda çeşitli farklı yaratıcıdan hayatta kalmaya kadar çeşitli modlar ve oyuncular kendi kendi tercihlerine göre deneyim.

Oyunda çeşitli farklı bloklar, araçlar ve yapılar, zanaat öğeleri oluşturmak için kullanılabilecek kaynaklar ve dünyayı keşfet. Oyuncular ayrıca karakterlerini özelleştirebilirler. farklı görünümler ve hatta kendi özel görünümlerini oluşturabilirler. Oyun ayrıca çeşitli farklı çetelere sahiptir, örneğin oyuncuların savaşabileceği ve yenebileceği zombiler, sürüngenler ve örümcekler. Oyuncular ayrıca dünyayı keşfedebilir ve gizli hazineleri bulabilir ve sırlar.

Oyunda ayrıca çeşitli farklı oyun modları bulunur; örneğin yaratıcı, hayatta kalma ve macera olarak. Yaratıcı modda, oyuncular şunları yapabilir: kaynaklar veya çeteler hakkında endişelenmeden istediklerini inşa edin. Hayatta kalma modunda, oyuncular kaynakları bulmalı ve öğeleri üretmelidir. çetelere karşı savaşırken hayatta kalın. Macera modu sağlar oyuncular dünyayı keşfetmek ve sırları ve hazineleri bulmak için. bu oyun ayrıca çeşitli farklı mini oyunlara da sahiptir, örneğin popüler Açlık Oyunları.

Minecraft, oyuncuların sanal bir dünyada keşfedin, inşa edin ve yaratın. Oyun özellikleri bir kullanılabilecek çeşitli farklı bloklar, araçlar ve kaynaklar yapılar oluşturmak, eşyalar yapmak ve dünyayı keşfetmek. oyuncular karakterlerini farklı görünümlerle de özelleştirebilirler ve kendi özel görünümlerini bile oluşturabilir. Oyun ayrıca bir yaratıcı, hayatta kalma gibi çeşitli farklı oyun modları ve macera ve çeşitli farklı mini oyunlar. Minecraft bir oyuncuların keşfetmesine, inşa etmesine ve sanal bir dünyada yaratın.

Editör
Zeynep Yılmaz

Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak görev alan Zeynep Yılmaz, dildeki incelikleri anlayarak çeşitli kaynakları çevirir ve global kullanıcılara sunar. Yüksek motivasyonu ve dikkatli çalışma anlayış..

Arkadaşlarınla ​​paylaş