Modern Combat 5: Blackout

Modern Combat 5: Blackout Ücretsiz APK İndir

Yoğun savaşta zafer için savaşın.

4.6/5 (13 Oys)
52.9 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Modern Combat 5: Blackout Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Modern Combat 5: Blackout 5.8 Android için

Modern Combat 5: Blackout'ta modern savaşın yoğunluğunu daha önce hiç olmadığı kadar deneyimleyin!

İndirme Boyutu 52.9 MB
Sürüm 5.8
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Gameloft
Gereksinimler
• Android 4.1 or higher
• 1 GB RAM or higher
• 1.37 GB of free storage space
Diğer Platform

Modern Combat 5: Blackout, yoğun bir birinci şahıs nişancı oyunudur Android cihazlar için oyun. Gameloft tarafından geliştirilen oyun özellikleri tek oyunculu kampanyanın yanı sıra çok oyunculu mod arkadaşlarla takım kurabilir ve dünyanın dört bir yanından diğer oyuncularla mücadele edebilir dünya. Oyun çarpıcı grafiklere ve gerçekçi ses efektlerine sahip Bu, gerçek bir savaş durumundaymışsınız gibi hissetmenizi sağlar. Yapabilirsiniz çeşitli silahlar arasından seçim yapın ve karakterinizi özelleştirin benzersiz bir oyun deneyimi yaratın.

Tek oyunculu kampanya, savaşan bir askerin hikayesini konu alıyor Terör örgütüne karşı. Çeşitli tamamlamanız gerekecek rehineleri kurtarmak, düşmanları ortadan kaldırmak ve hedefleri tamamlama. Oyunda ilerledikçe, yeni silahların ve yeteneklerin kilidini açın. Ayrıca özelleştirebilirsiniz farklı kıyafet ve aksesuarlara sahip karakter.

Çok oyunculu mod, en fazla dört kişilik bir ekibe katılmanıza olanak tanır oyuncular ve diğer takımlara karşı savaş. arasından seçim yapabilirsiniz Team Deathmatch, Capture the Flag gibi çeşitli oyun modları, ve Herkes İçin Ücretsiz. ile karakterinizi de özelleştirebilirsiniz. farklı silahlar, zırhlar ve avantajlar. Oyun ayrıca özellikleri olmak için diğer oyuncularla rekabet edebilmeniz için skor tabloları en iyisi.

Modern Combat 5: Blackout, yoğun ve sürükleyici bir nişancı oyunudur Android cihazlar için oyun. Çarpıcı grafikler, gerçekçi ses efektler ve çeşitli silahlar ve özelleştirme seçenekleri, oyun benzersiz ve heyecan verici bir deneyim sunuyor. sen olsan da tek oyunculu kampanyayı oynamak veya çok oyunculu modda rekabet etmek modunda eğleneceğinizden emin olabilirsiniz.

Editör
Sema Aksoy

Sema Aksoy, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak görev yaparken, güçlü iletişim becerileri ve dikkatli çalışma anlayışıyla Türkçe metinleri dünya genelinde kullanıcılara ulaştırır. Dil konusunda ti..