Multi Theft Auto

Multi Theft Auto iPhone için indir

Grand Theft Auto dünyasını keşfedin!

4.5/5 (15 Oys)
266 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Multi Theft Auto Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Multi Theft Auto 5.0 iphone için

En üst düzey çevrimiçi yarış ve araba hırsızlığı deneyimi olan Multi Theft Auto ile açık dünyanın heyecanını yaşayın!

İndirme Boyutu 266 MB
Sürüm 5.0
Lisans Özgür
İşletim sistemi
iPhone
Geliştirici Multi Theft Auto
Gereksinimler
• iOS 10 or later
• iPhone 6s or later
• Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch

Multi Theft Auto, iPhone için heyecan verici bir oyundur ve rahatlığında bir araba hırsızlığı oyununun heyecanını yaşamanız için kendi evin. Oyun çeşitli görevler ve zorluklar sunuyor bu sizi saatlerce eğlendirecek. arasından seçim yapabilirsiniz çeşitli arabalar ve onları beğeninize göre özelleştirin. ayrıca yapabilirsin görevlerinizde kullanmak için çeşitli silahlar arasından seçim yapın.

Oyun, gerçekçi bir 3B ortamı ve çeşitli farklı görevler Şehri keşfedebilir ve görevleri tamamlayabilirsiniz. ödül kazanmak için. Ayrıca çevrimiçi olarak diğer oyunculara karşı rekabet edebilirsiniz. çeşitli yarışlarda ve zorluklarda. Oyun ayrıca bir özelleştirmenize olanak tanıyan çeşitli özelleştirme seçenekleri beğeninize göre araba ve silahlar.

Multi Theft Auto, araba hırsızlığından hoşlananlar için harika bir oyun oyunlar. Oyunun öğrenmesi kolaydır ve çeşitli görevler sunar. ve zorluklar. Oyun ayrıca gerçekçi bir 3D ortamına sahiptir. ve çeşitli özelleştirme seçenekleri. Oyun kesinlikle devam edecek saatlerce eğlendin.

Multi Theft Auto, araba hırsızlığından hoşlananlar için harika bir oyun oyunlar. Oyunun öğrenmesi kolaydır ve çeşitli görevler sunar. ve zorluklar. Oyun ayrıca gerçekçi bir 3D ortamına sahiptir. ve çeşitli özelleştirme seçenekleri. Heyecan verici oynanışı ile ve gerçekçi grafikler, Multi Theft Auto'nun sizi tutacağından emin olabilirsiniz. saatlerce eğlendi.

Editör
Zeynep Yılmaz

Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak görev alan Zeynep Yılmaz, dildeki incelikleri anlayarak çeşitli kaynakları çevirir ve global kullanıcılara sunar. Yüksek motivasyonu ve dikkatli çalışma anlayış..