My Talking Angela

My Talking Angela Android için Ücretsiz APK İndir

Sanal bir evcil hayvan edin: Angela!

4.3/5 (15 Oys)
150.01 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
My Talking Angela Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek My Talking Angela 6.1 Android için

Sohbet etmeyi, oynamayı ve keşfetmeyi seven etkileşimli evcil hayvan My Talking Angela ile arkadaşlığın keyfini yaşayın!

İndirme Boyutu 150.01 MB
Sürüm 6.1
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Outfit7
Gereksinimler
• Android 4.1 or higher
• At least 1.5 GB of RAM
• At least 50 MB of free storage space
Diğer Platform

Benim Konuşan Angela'm, Android cihazlar için etkileşimli bir oyundur Bu, kullanıcıların sanal bir evcil hayvanla ilgilenmesini sağlar. Oyuncular şunları yapabilir: Angela'nın görünüşünü özelleştirin, onu en son modaya göre giydirin ve onu eğlenceli maceralara götür. Oyunda ayrıca mini oyunlar, bulmacalar ve oyuncuları eğlendiren diğer etkinlikler.

Oyuncular Angela'yı besleyebilir, banyo yaptırabilir ve onu havuza götürebilir. bir makyaj almak için salon. Ayrıca evini dekore edebilirler. mobilya ve aksesuarlar ve hatta onu keşfetmesi için dışarı çıkarın şehir. Oyuncular oyunda ilerledikçe, yeni kilitlerin kilidini açabilirler. öğeler ve özellikler.

My Talking Angela'da ayrıca, oyuncular birbirleriyle etkileşime girer. Oyuncular ayrıca hediye gönderebilirler. arkadaşları ve ilerlemelerini başkalarıyla paylaşın. oyun aynı zamanda oyuncuların kendi durumlarını karşılaştırmalarına olanak tanıyan bir skor tablosu sistemi içerir. diğer oyuncularla puanlar.

Benim Konuşan Angela'm, Android için eğlenceli ve ilgi çekici bir oyundur cihazlar. Renkli grafikleri, ilgi çekici oynanışı ve sosyal özellikler, oyuncuları saatlerce eğlendireceği kesin. İkisinden biri sanal evcil hayvan oyunlarının hayranısınız veya sadece yeni bir şey arıyorsunuz Benim Konuşan Angela'm oynamak için kesinlikle saatlerce sürecek bir eğlence sunuyor.

Editör
Mehmet Karaca

Mehmet Karaca, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak çalışarak yüksek kalitede ve doğru çeviriler sunar. Dil bilgisine önem veren, sürekli gelişim ve yenilik peşinde koşan bir kişilik sergiler.

Arkadaşlarınla ​​paylaş