My Talking Angela

My Talking Angela iPhone için Ücretsiz İndir

Angela ile eğlenceli bir dünyanın kilidini açın!

4.4/5 (13 Oys)
✔ En sonuncu - Özgür
My Talking Angela Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek My Talking Angela 6.4 iphone için

Mükemmel sanal evcil hayvan arkadaşı My Talking Angela ile arkadaşlığın büyüsünü yaşayın!

Sürüm 6.4
Lisans Özgür
İşletim sistemi
iPhone
Geliştirici Outfit7
Gereksinimler
• iOS 10.0 or later
• Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch
Diğer Platform

Benim Konuşan Angela'm, iPhone kullanıcıları için etkileşimli bir oyundur. sanal bir evcil hayvanla ilgilenmelerini sağlar. Oyuncular özelleştirebilir Çeşitli kıyafet, aksesuar ve makyajla Angela'nın görünüşü, evini mobilya ve diğer eşyalarla dekore etmenin yanı sıra. Angela dans etmesi, mini oyunlar oynaması ve hatta şarkı söylemesi de öğretilebilir.

Oyuncular, Angela ile konuşarak da onunla etkileşim kurabilir ve o da Angela ile konuşabilir. kendi sesiyle cevap verecektir. Angela'ya yapması da öğretilebilir. eşya almak ve saklambaç oynamak gibi hileler. oyuncular ayrıca Angela'nın fotoğraflarını çekip arkadaşlarıyla paylaşabilir.

Benim Konuşan Angela'm ayrıca çeşitli mini oyunlar içerir. oyuncular jeton kazanmak için oynayabilir. Bu paralar satın almak için kullanılabilir Angela için giysi, mobilya ve aksesuar gibi öğeler. Oyuncular ayrıca evcil hayvan gibi özel öğeler satın almak için jeton kullanabilirler. kedi veya yeni bir ev.

My Talking Angela, iPhone kullanıcıları için eğlenceli ve ilgi çekici bir oyundur. Oyuncuların keyfini çıkarabilecekleri çeşitli aktiviteler sunar. Angela'nın görünüşünü mini oyunlar oynamaya ve etkileşim kurmaya göre özelleştirme onunla. Canlı grafikleri ve sürükleyici oynanışıyla My Konuşan Angela'nın saatlerce eğleneceği kesin.

Editör
Burak Kaya

Filepedia.net'te görev yapan Türkçe çevirmen Burak Kaya, Türkçe içerikleri anlaşılır ve etkili bir şekilde sunarak küresel kullanıcıların deneyimini zenginleştirir. İşine sadık, hızlı ve özenli çalışa..

Arkadaşlarınla ​​paylaş