Need for Speed Hot Pursuit

Need for Speed Hot Pursuit Android için APK'yı indirin

Hot Pursuit ile bitişe kadar yarışın!

4.7/5 (11 Oys)
✔ En sonuncu - Demo
Need for Speed Hot Pursuit Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Need for Speed Hot Pursuit 2.0 Android için

Nihai yüksek hızlı yarış macerası Need for Speed ​​Hot Pursuit ile kovalamacanın heyecanını yaşayın

Sürüm 2.0
Lisans Demo
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Electronic Arts Inc.
Gereksinimler
• Android 4.1 or higher
• 1.2 GHz dual-core processor
• 1 GB RAM
• 1 GB of free storage space
• OpenGL ES 2.0 support
Diğer Platform

Need for Speed ​​Hot Pursuit, aşağıdakiler için heyecan verici bir yarış oyunudur: Android cihazlar. Sizi bir yolculuğa çıkaracak hızlı tempolu bir oyundur. adrenalin dolu yolculuk. Çeşitli arabalardan birini seçebilirsiniz ve diğer oyunculara veya bilgisayar kontrollü rakiplere karşı yarışın. bu oyun, gerçekçi grafikler ve ses efektlerinin yanı sıra Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli pistler ve arabalar. Ayrıca özelleştirebilirsiniz çeşitli yükseltmeler ve aksesuarlarla arabanızı.

Oyun ayrıca, oynayabileceğiniz bir çevrimiçi çok oyunculu moda da sahiptir. arkadaşlarınızı bir yarışa davet edin. Çevrimiçi olarak da katılabilirsiniz turnuvalar ve dünyanın dört bir yanından diğer oyunculara karşı rekabet edin dünya. Oyun ayrıca çeşitli zorluklara sahiptir ve sizi motive edecek başarılar. Ayrıca yeni arabaların kilidini açabilirsiniz. ve oyunda ilerledikçe izler.

Need for Speed ​​Hot Pursuit, devam edecek heyecan verici bir oyundur. saatlerce eğlendin. Oyun gerçekçi grafiklere sahiptir ve ses efektlerinin yanı sıra seçilecek çeşitli parkurlar ve arabalar itibaren. Ayrıca arabanızı çeşitli yükseltmelerle özelleştirebilirsiniz. ve aksesuarlar. Oyun ayrıca bir çevrimiçi çok oyunculu moda sahiptir, bir yarışta arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz yer. siz de katılabilirsiniz çevrimiçi turnuvalar ve etraftaki diğer oyunculara karşı rekabet edin dünya.

Need for Speed ​​Hot Pursuit, heyecan verici ve zorlu bir oyundur bu sizi saatlerce eğlendirecek. gerçekçiliği ile grafikler ve ses efektlerinin yanı sıra çeşitli pistler ve arabalar Aralarından seçim yapabileceğiniz, bunu oynarken harika zaman geçireceğinizden emin olabilirsiniz. oyun. Yani, sizin için heyecan verici bir yarış oyunu arıyorsanız Android cihaz, ardından Need for Speed ​​Hot Pursuit mükemmel seçim.

Editör
Mustafa Öztürk

Mustafa Öztürk, Filepedia.net'te deneyimli bir Türkçe çevirmen olarak görev yapar ve Türkçe içerikleri dünya genelindeki kullanıcıların anlayabileceği şekilde sunar. İşine duyarlı, öğrenmeye hevesli v..