Nutaku

Nutaku Android için APK'yı indirin

Nutaku'nun gücünü ortaya çıkarın!

4.3/5 (6 Oys)
9.9 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Nutaku Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Nutaku 1.14 Android için

Heyecan verici maceralar, büyüleyici karakterler ve sonsuz eğlence ile dolu bir çevrimiçi oyun cenneti olan Nutaku dünyasını keşfedin!

İndirme Boyutu 9.9 MB
Sürüm 1.14
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Nutaku
Gereksinimler
• Android 4.0 or higher
• 1GB RAM or higher
• OpenGL ES 2.0 or higher
• 100MB of free storage
Diğer Platform

Nutaku, Android cihazlar için heyecan verici ve yenilikçi bir oyundur. Sizi ayakta tutacak hızlı tempolu, aksiyon dolu bir oyundur. koltuğunuzun kenarı. Oyun, fütüristik bir dünyada geçiyor. düşman ordularını ve engelleri aşarak yolunuza devam etmelisiniz. hedefine ulaş. Çeşitli karakterler arasından seçim yapabilirsiniz ve kendi avatarınızı tarzınıza uyacak şekilde özelleştirin. oyun kolaydır öğrenir, ancak ustalaşması zordur.

Oyun, çarpıcı 3D grafiklere ve sürükleyici sese sahiptir sizi oyunun içine çekecek efektler. arasından seçim yapabilirsiniz arayışınızda size yardımcı olacak çeşitli silahlar ve yükseltmeler. Orada Ayrıca keşfetmek ve fethetmek için çeşitli seviyeler vardır. ayrıca yapabilirsin çevrimiçi olarak diğer oyuncularla rekabet edin ve ulaşmak için kendinize sorun skor tablosunun en üstünde.

Nutaku, bir oyun arayanlar için harika bir oyundur. hızlı tempolu, aksiyon dolu bir oyun. Oyunu öğrenmesi kolay ama ustalaşmak zor. Çarpıcı 3D grafikleri ve sürükleyici ses efektleri, Nutaku sizi saatlerce eğlendirecek. Yani, sizin için heyecan verici ve yenilikçi bir oyun arıyorsanız Android cihaz, o zaman Nutaku mükemmel bir seçimdir.

Nutaku, Google Play Store'da ücretsiz olarak mevcuttur. Ne olmuş için mi bekliyorsun? Şimdi indirin ve yolculuğunuza başlayın skor tablosunun zirvesinde!

Editör
Mehmet Karaca

Mehmet Karaca, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak çalışarak yüksek kalitede ve doğru çeviriler sunar. Dil bilgisine önem veren, sürekli gelişim ve yenilik peşinde koşan bir kişilik sergiler.