Plants vs. Zombies

Plants vs. Zombies Ücretsiz APK İndirme

Bu Bitkileri Çalıştırma Zamanı!

4.6/5 (9 Oys)
97.5 MB
- ✔ En sonuncu - Demo
Plants vs. Zombies Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Plants vs. Zombies 3.3 Android için

Her yaş için bağımlılık yaratan ve eğlenceli bir strateji oyunu olan Plants vs. Zombies ile bitkilerinizi topraklamaya ve evinizi beyne aç zombilerden korumaya hazırlanın!

İndirme Boyutu 97.5 MB
Sürüm 3.3
Lisans Demo
İşletim sistemi
Android
Geliştirici PopCap Games
Gereksinimler
• Android 4.1 or higher
• 1GB RAM
• 400MB of free storage space

Oyun Mekaniği

Plants vs. Zombies, mutlaka oynamanız gereken bir kule savunma oyunudur. evinizi zombi dalgalarından koruyun. Bunu ekerek yaparsın bahçenizde her biri kendine özgü olan çeşitli bitki türleri yetenekler.

Örneğin, güneş oluşturmak için ayçiçekleri ekebilirsiniz. yeni bitkiler satın almak için kullanılır. Ayrıca bezelye atıcıları da dikebilirsiniz. zombilere bezelye ve yollarını kapatmak için duvar yemişleri fırlat.

Oyunda ilerledikçe yeni bitkilerin kilidini açacaksınız ve yetenekleri, evinizi zombiden korumayı kolaylaştırır sürüler. Ancak uyarılırsınız, zombiler siz ilerledikçe daha da zorlaşır, bu yüzden dikkatli olmalısın!

Grafikler ve Ses

Plants vs. Zombies'ı diğerlerinden ayıran şeylerden biri oyunlar sevimli grafikleri ve eğlenceli ses efektleridir. bitkiler ve zombilerin hepsi çok iyi tasarlanmış ve canlandırılmıştır ve ses efektler komik. Zombilerin inlemelerinden sese bezelye atıcılarının ateş etmesi, bu oyunla ilgili her şey tasarlandı seni gülümsetmek için.

Ama sevimli grafiklerinin sizi aldatmasına izin vermeyin, bu oyun zorlu! Zombiler size hızlı ve öfkeli bir şekilde gelir ve ihtiyacınız olacak hızlı refleksler ve hayatta kalmak için stratejik bir zihin.

Sonuç

Sonuç olarak, Plants vs. Zombies harika bir oyundur. Oynayan herkes için saatlerce eğlence sağlayacağından emin olabilirsiniz. Bağımlılık yapan oynanışı, sevimli grafikleri ve zorlu seviyeleri ile, Bu oyunun böyle bir hit haline gelmesine şaşmamalı. Yani, eğer Android cihazınızda oynamak için harika bir oyun arıyorsanız, emin olun Plants vs. Zombies'e göz atın.

Editör
Selin Demir

Filepedia.net'te uzman Türkçe çevirmen olarak çalışan Selin Demir, Türkçe içerikleri doğru ve güncel tutarak dünya genelindeki kullanıcıların anlayışını geliştirmeye yardımcı olur. Kendini sürekli gel..