PPSSPP

PPSSPP Ücretsiz APK İndir

PPSSPP ile Her Zaman Her Yerde Oynayın!

4.7/5 (13 Oys)
18.83 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
PPSSPP Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek PPSSPP 1.15 Android için

Nihai Taşınabilir PSP Deneyimi - PPSSPP!

İndirme Boyutu 18.83 MB
Sürüm 1.15
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici PPSSPP project 2012
Gereksinimler
• Android 4.0 or higher
• Dual-core processor
• 1GB RAM
• OpenGL ES 2.0 support

PPSSPP ile Android Cihazınızda PSP Oyunları Oynayın

PlayStation Portable (PSP) oyunlarının hayranı mısınız? Eğer öyleyse, varsın şans! PPSSPP ile artık en sevdiğiniz PSP oyunlarını bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Android cihazı. PPSSPP, oynamanıza olanak sağlayan bir PSP öykünücüsüdür. Android cihazınızda PSP oyunları. Kurulumu ve kullanımı kolaydır ve bedava.

PPSSPP Nedir?

PPSSPP, PSP oynamanıza izin veren açık kaynaklı bir PSP emülatörüdür. Android cihazınızdaki oyunlar. Henrik Rydgård tarafından yaratıldı ve Google Play Store'da ücretsiz olarak mevcuttur. PPSSPP'dir akıllı telefonlar dahil olmak üzere çoğu Android cihazla uyumlu ve tabletler.

PPSSPP Nasıl Kurulur

PPSSPP'yi kurmak kolaydır. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek Google Play Store'dan indirin ve cihazınıza kurun. Bir kere bunu yaptın, bilgisayarında PSP oyunları oynamaya hazırsın. Android cihazı.

PSP Oyunları Nerede Bulunur

PPSSPP'yi cihazınıza yükledikten sonra, bulmanız gerekecek oynamak için bazı PSP oyunları. Çok çeşitli PSP oyunları bulabilirsiniz. Google Play Store'da. PSP oyunlarını diğer sitelerde de bulabilirsiniz. Emuparadise ve CoolROM gibi web siteleri.

PPSSPP'de PSP Oyunları Nasıl Oynanır

Oynamak istediğiniz PSP oyunlarını indirdikten sonra, ihtiyacınız olacak Android cihazınıza aktarmak için. Bunu yaparak yapabilirsiniz cihazınızı bilgisayarınıza bağlama ve dosyaları aktarma USB aracılığıyla. Dosyalar aktarıldıktan sonra, onları açabilirsiniz. PPSSPP ve oynamaya başlayın.

PPSSPP'de PSP Oyunlarını Oynamanın Faydaları

PPSSPP'de PSP oyunları oynamanın birçok avantajı vardır. Birincisi, bu özgür. En sevdiğiniz oyunu oynamak için bir PSP konsolu satın almanıza gerek yok oyunlar. Oyunlarınızı hareket halindeyken de oynayabilirsiniz. Android cihazınız yanınızda. Son olarak, PPSSPP düzenli olarak güncellenir, böylece her zaman en son sürümünü oynadığınızdan emin olabilirsiniz. en sevdiğin oyunlar

Sonuç

PPSSPP, en sevdiğiniz PSP oyunlarını bilgisayarınızda oynamanın harika bir yoludur. Android cihazı. Ücretsizdir, kurulumu kolaydır ve düzenli olarak güncellenir. PPSSPP ile en sevdiğiniz PSP oyunlarını her yere yanınızda götürebilirsiniz git. Peki, ne bekliyorsun? PPSSPP'yi indirin ve başlayın bugün en sevdiğiniz PSP oyunlarını oynuyorsunuz!
Editör
Burak Kaya

Filepedia.net'te görev yapan Türkçe çevirmen Burak Kaya, Türkçe içerikleri anlaşılır ve etkili bir şekilde sunarak küresel kullanıcıların deneyimini zenginleştirir. İşine sadık, hızlı ve özenli çalışa..