PS4 Remote Play

PS4 Remote Play Android için Ücretsiz APK İndir

PS4'ün Gücünü Her Yerde Yaşayın.

4.8/5 (15 Oys)
25.9 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
PS4 Remote Play Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek PS4 Remote Play 6.0 Android için

Oynamanın en üst düzey yolu olan Remote Play ile PS4 oyunlarının gücünü her yerden deneyimleyin!

İndirme Boyutu 25.9 MB
Sürüm 6.0
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Sony Corporation
Gereksinimler
• Android 5.0 or higher
• DualShock 4 wireless controller
• A Sony Entertainment Network account
• A stable Wi-Fi connection with a minimum upload speed of 5 Mbps

PS4 Uzaktan Oynatma: Üstün oyun deneyiminin keyfini çıkarın PS4 Remote Play ile Android cihazınızda deneyim. Bu oyun PS4 oyunlarınızı doğrudan Android cihazınıza aktarmanıza olanak tanır cihaz, böylece gittiğiniz her yerde en sevdiğiniz oyunları oynayabilirsiniz. İle PS4 Uzaktan Oynatma, DualShock 4 denetleyicinizi de kullanabilirsiniz. oyununu kontrol et.

Oyun, tam HD çözünürlüğü destekler, böylece bir kristalin keyfini çıkarabilirsiniz net oyun deneyimi. Oyununuzu da özelleştirebilirsiniz kare hızı, çözünürlük gibi çeşitli ayarlarla deneyim, ve dahası. Sohbet etmek için cihazınızın mikrofonunu bile kullanabilirsiniz. siz oynarken arkadaşlarınız.

PS4 Remote Play ayrıca PS4 kitaplığınıza erişmenizi sağlar, böylece sahip olduğunuz herhangi bir oyunu oynayabilirsiniz. Erişmek için oyunu da kullanabilirsiniz. PlayStation Store, böylece yeni oyunlar satın alabilir ve indirebilirsiniz. Ek olarak, oyunu PlayStation Plus'ınıza erişmek için kullanabilirsiniz. abonelik, böylece özel indirimlerden yararlanabilirsiniz ve teklifler.

PS4 Uzaktan Oynatma, oyununuza bağlı kalmanın harika bir yoludur deneyim, nerede olursanız olun. Kullanımı kolay arayüzü ile ve güçlü özellikleri sayesinde kusursuz bir oyun deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. Android cihazınızda.

Editör
Zeynep Yılmaz

Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak görev alan Zeynep Yılmaz, dildeki incelikleri anlayarak çeşitli kaynakları çevirir ve global kullanıcılara sunar. Yüksek motivasyonu ve dikkatli çalışma anlayış..