PUBG Mobile

PUBG Mobile Android için Ücretsiz APK İndir

Ayakta kalan son kişi olmak için savaşın!

4.2/5 (13 Oys)
92 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
PUBG Mobile Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek PUBG Mobile 2.5 Android için

En üst düzey mobil oyun macerası olan PUBG Mobile ile hareket halindeyken battle royale heyecanını yaşayın!

İndirme Boyutu 92 MB
Sürüm 2.5
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Tencent Games
Gereksinimler
• Android 5.1.1 or above
• At least 2GB RAM
• At least 1.5GB of available storage space
Diğer Platform

PUBG Mobile, Android cihazlar için bir battle royale oyunudur. Tencent Games tarafından geliştirilen, popüler PC oyununa dayanmaktadır. PlayerUnknown's Battlegrounds. Oyun 100 oyuncuya kadar çukur hayatta kalma mücadelesinde birbirlerine karşı. Oyuncular temizlemelidir silahların, zırhların ve diğer eşyaların hayatta kalması ve sonuncusu olması için ayakta.

Oyun, gerçekçi grafikler ve ses efektlerinin yanı sıra çeşitli silahlar ve araçlar olarak. Oyuncular oynamayı seçebilir tek başına veya dört oyuncuya kadar takımlarda. Oyun ayrıca bir Erangel, Miramar, Sanhok ve Vikendi dahil olmak üzere çeşitli haritalar. Her haritanın kendine özgü ortamı ve zorlukları vardır.

PUBG Mobile ayrıca çeşitli oyun modlarına sahiptir. Klasik, Arcade ve Takım Ölüm Maçı. Oyuncular da katılabilir Cadılar Bayramı ve Noel etkinlikleri gibi özel etkinliklerde. bu oyun ayrıca aşağıdakiler dahil çeşitli özelleştirme seçeneklerine sahiptir: görünümler, ifadeler ve daha fazlası.

PUBG Mobile, Android kullanıcıları için harika bir oyundur. battle royale heyecanını yaşayın. Gerçekçi grafikleri ile ve ses efektlerinin yanı sıra çeşitli oyun modları ve özelleştirme seçenekleri, kesinlikle saatlerce eğlence.

Editör
Burak Kaya

Filepedia.net'te görev yapan Türkçe çevirmen Burak Kaya, Türkçe içerikleri anlaşılır ve etkili bir şekilde sunarak küresel kullanıcıların deneyimini zenginleştirir. İşine sadık, hızlı ve özenli çalışa..