QuizUp

QuizUp Android için APK indir

QuizUp ile bilginizi geliştirin

4.5/5 (13 Oys)
55.2 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
QuizUp Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek QuizUp 4.1 Android için

Nihai trivia oyunu QuizUp ile bilginizi sınayın ve arkadaşlarınıza meydan okuyun!

İndirme Boyutu 55.2 MB
Sürüm 4.1
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici Plain Vanilla Corp.
Gereksinimler
• Android 4.4 or higher
• 1 GB RAM or higher
• 100 MB of free storage space
Diğer Platform

QuizUp, bilginizi sınayan bir Android oyunudur. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli konularla kendinize meydan okuyabilirsiniz ve arkadaşlarınız en çok kimin bildiğini görmek için. oyun kolaydır oynayın ve saatlerce eğlenin.

Oyun hem eğitici hem de eğlenceli olacak şekilde tasarlanmıştır. BT tarihten coğrafyaya kadar geniş bir konu yelpazesine sahiptir. spor ve popüler kültür. Ayrıca kendi özel sınavlarınızı da oluşturabilirsiniz. ve arkadaşlarına meydan oku.

QuizUp'ta aynı zamanda kendi durumunuzu karşılaştırmanıza olanak tanıyan bir skor tablosu da vardır. diğer oyuncularla puanlar. Tamamladığınız için ödüller de kazanabilirsiniz. belirli görevler Bu, ekstra bir rekabet katmanı ekler ve sizi oynamaya devam etmeye teşvik ediyor.

Oyun ayrıca, şunları yapmanızı sağlayan bir sohbet özelliğine de sahiptir: diğer oyuncularla iletişim kurun. Ayrıca gruplara katılabilir ve turnuvalara katılmak. Bu, ekstra bir sosyal etkileşim katmanı ekler ve sizi diğer oyuncularla ilişkiler kurmaya teşvik eder.

QuizUp, bilginizi test etmenin ve eğlenmenin harika bir yoludur. arkadaşların. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli konularla, En çok kimin bildiğini görmek için kendinize ve arkadaşlarınıza meydan okuyun. bu oyunu oynaması kolaydır ve saatlerce eğlence sağlar.

Editör
Mustafa Öztürk

Mustafa Öztürk, Filepedia.net'te deneyimli bir Türkçe çevirmen olarak görev yapar ve Türkçe içerikleri dünya genelindeki kullanıcıların anlayabileceği şekilde sunar. İşine duyarlı, öğrenmeye hevesli v..