Road Redemption

Road Redemption Mac için indirin

Kurtuluşa Giden Yolda Sürün!

4.6/5 (10 Oys)
✔ En sonuncu - Paralı
Road Redemption Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Road Redemption 2017 Mac için

Kefarete Giden Yolda Sürün - Yolculuğun Heyecanını Yaşayın!

Sürüm 2017
Lisans Paralı
İşletim sistemi
Mac
Geliştirici Pixel Dash Studios
Gereksinimler
• macOS 10.9 or higher
• Intel Core i5 or better
• 4 GB RAM
• 2 GB available hard drive space
• Intel HD 4000 or better graphics card
Diğer Platform

Road Redemption, Mac için yoğun, aksiyon dolu bir oyundur. sizi sürücü koltuğuna oturtur. Çeşitli yarışlarda yarışacaksınız. şehir sokaklarından dolambaçlı dağ yollarına kadar engellerden kaçınmak ve diğer yarışçılara karşı yarışmak. Onunla hızlı tempolu, atari tarzı oynanış, Road Redemption geri gelmenizi sağlayacak heyecan verici ve zorlu bir deneyim daha fazlası için.

Oyunda bir dizi özelleştirilebilir araç bulunur; klasik güçlü arabalardan fütüristik hoverkraftlara. yükseltebilirsiniz gibi çeşitli performans artırıcı parçalara sahip araç nitro takviyeleri, turboşarjlar ve daha fazlası. İlerledikçe, her biri kendine ait olan yeni pistlerin, silahların ve karakterlerin kilidini aç benzersiz yetenekler ve oyun stilleri.

Tek oyunculu kampanyaya ek olarak Road Redemption ayrıca çeşitli çok oyunculu modlara sahiptir. karşı rekabet edebilirsiniz yarışlarda, ölüm maçlarında ve diğer zorluklarda diğer oyuncular. Yapabilirsiniz ayrıca oyunun en zorunu üstlenmek için arkadaşlarınızla takım kurun zorluklar. Yoğun aksiyon ve derin özelleştirme seçenekleriyle, Road Redemption'ın saatlerce eğlence sunacağı kesin.

Road Redemption, Mac için heyecan verici ve yoğun bir oyundur. benzersiz ve zorlu bir deneyim sunuyor. Hızlı temposu ile, atari tarzı oyun, özelleştirilebilir araçlar ve çeşitli çok oyunculu modlar, Road Redemption'ın saatlerce oyun sunacağından emin olabilirsiniz. eğlence. Kemerlerinizi bağlayın ve yoğun bir yarışa hazır olun eylem!

Editör
Burak Kaya

Filepedia.net'te görev yapan Türkçe çevirmen Burak Kaya, Türkçe içerikleri anlaşılır ve etkili bir şekilde sunarak küresel kullanıcıların deneyimini zenginleştirir. İşine sadık, hızlı ve özenli çalışa..