Roblox

Roblox iPhone için Ücretsiz İndir

Roblox'ta yeni dünyaları keşfedin!

4.5/5 (11 Oys)
328.4 MB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Roblox Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Roblox 2.566 iphone için

Roblox dünyasını keşfedin - kendi maceralarınızı yaratın ve yol boyunca arkadaşlar edinin!

İndirme Boyutu 328.4 MB
Sürüm 2.566
Lisans Özgür
İşletim sistemi
iPhone
Geliştirici ROBLOX Corporation
Gereksinimler
• iOS 11.0 or later
• Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch

Roblox, iPhone kullanıcıları için inanılmaz derecede popüler bir oyundur. Bu bir oyuncuların kendi sanal dünyalarını yaratmalarına izin veren sanal alan oyunu ve onları arkadaşlarınızla keşfedin. Oyuncular kendi özelleştirebilirsiniz karakterler ve bloklar, araçlar ile kendi sanal dünyalarını inşa edin, ve diğer öğeler. Oyun ayrıca çeşitli mini oyunlara sahiptir ve arkadaşlarla veya tek başına oynanabilecek etkinlikler.

Roblox, canlı ve aktif bir oyuncu topluluğuna sahiptir. Oyunda birbirleriyle etkileşime geçin. Oyuncular gruplara katılabilir, sohbet edebilir birbirleriyle ve hatta kendi etkinliklerini oluştururlar. oyun aynı zamanda özel haritalar gibi kullanıcı tarafından oluşturulan çeşitli içeriklere sahiptir, oyun modları ve daha fazlası.

Roblox, arkadaşlarınız ve ailenizle vakit geçirmenin harika bir yoludur. Oyuncular dünyalar inşa etmek, mini oyunlar oynamak ve sanal dünyayı keşfedin. Oyun ayrıca çeşitli özelliklere sahiptir. oyuncuların benzersiz karakterler yaratmasına izin veren özelleştirme seçenekleri ve dünyalar.

Roblox, iPhone kullanıcıları için harika bir oyundur. Bu bir kum havuzu oyunudur Bu, oyuncuların kendi sanal dünyalarını yaratmalarına ve keşfetmelerine olanak tanır. onları arkadaşlarla. Oyuncular karakterlerini özelleştirebilir ve inşa edebilir bloklar, araçlar ve diğer öğelerle kendi sanal dünyaları. bu oyun ayrıca çeşitli mini oyunlar ve aktiviteler içerir. arkadaşlarınızla veya tek başınıza oynanabilir.

Editör
Mehmet Karaca

Mehmet Karaca, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak çalışarak yüksek kalitede ve doğru çeviriler sunar. Dil bilgisine önem veren, sürekli gelişim ve yenilik peşinde koşan bir kişilik sergiler.

Arkadaşlarınla ​​paylaş