Rules of Survival

Rules of Survival Ücretsiz APK İndir

hayatta kal ya da fethedil

4.6/5 (8 Oys)
3.94 GB
- ✔ En sonuncu - Özgür
Rules of Survival Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Rules of Survival 1.610637 Android için

Olasılıklardan kurtulun ve nihai hayatta kalma savaşında başarılı olun - Rules of Survival!

İndirme Boyutu 3.94 GB
Sürüm 1.610637
Lisans Özgür
İşletim sistemi
Android
Geliştirici NetEase Games
Gereksinimler
• Android 4.1 or higher
• At least 2GB RAM
• At least 1.5GB of storage space

Rules of Survival: Heyecan Verici Bir Android Oyunu

Rules of Survival, sizi zorlayan heyecan verici bir Android oyunudur hayatta kalmak için heyecan verici bir savaşta 120'ye kadar diğer oyuncuya karşı. Silah toplamanız, savunma yapıları inşa etmeniz, ve ayakta kalan son kişi olmak için rakiplerinizi alt edin. Yoğun aksiyonu ve çarpıcı grafikleriyle Rules of Survival, sizi koltuğunuzun kenarında tutacağınızdan emin olabilirsiniz.

Oyun, birden fazla araziye sahip devasa bir haritaya sahiptir. ormanlar, dağlar ve şehirler dahil. keşfetmeniz gerekecek size yardımcı olacak silahları, zırhları ve diğer öğeleri bulmak için harita hayatta kalmak. Ayrıca korumak için savunma yapıları da inşa edebilirsiniz. kendini düşman ateşinden İlerledikçe, yeni kilidini açacaksınız size savaşta avantaj sağlayacak silahlar ve eşyalar.

Oyun ayrıca, solo, ikili ve takım. Almak için arkadaşlarınızla veya yabancılarla takım kurabilirsiniz. rekabet üzerine. ile karakterinizi de özelleştirebilirsiniz. farklı kıyafetler ve silahlar. Hangi modu seçerseniz seçin, uyanık kalmanız ve her şeye hazırlıklı olmanız gerekecek.

Rules of Survival, sizi ayakta tutacak heyecan verici bir Android oyunudur. koltuğunuzun kenarında. Yoğun aksiyonu ile büyüleyici grafikler ve çeşitli oyun modları, bol miktarda sahip olacaksınız rakiplerinizi alt etme ve sonuncusu olma fırsatları ayakta.

Editör
Sema Aksoy

Sema Aksoy, Filepedia.net'te Türkçe çevirmen olarak görev yaparken, güçlü iletişim becerileri ve dikkatli çalışma anlayışıyla Türkçe metinleri dünya genelinde kullanıcılara ulaştırır. Dil konusunda ti..