Shadows Over Loathing

Shadows Over Loathing Mac için Ücretsiz İndirin

Karanlık belirir, korku hakim olur.

4.3/5 (9 Oys)
Paralı
Shadows Over Loathing Özellikler ve İndirme Bağlantıları

İndirmek Shadows Over Loathing Mac için

Nefret'in sırlarını açığa çıkarın ve karanlığa meydan okuyun - heyecan verici bir macera sizi bekliyor!

Lisans Paralı
İşletim sistemi
Mac
Geliştirici Asymmetric
Gereksinimler
• Mac OS X 10.10 or later
• Intel Core 2 Duo processor
• 2 GB RAM
• 2 GB available hard disk space
• OpenGL 2.1 compatible graphics card with 256 MB VRAM
• 1024x768 screen resolution
• Keyboard and mouse or trackpad
Diğer Platform

Shadows Over Loathing, Mac için heyecan verici bir macera oyunudur kullanıcılar. Kıyamet sonrası bir dünyada geçen bu oyunda canavarlarla savaşmalısınız. bulmacaları çöz ve insanlığı kurtarmak için dünyayı keşfet. Sen olacaksın karakterinizi benzersiz silahlar, zırhlar ve arayışınızda size yardımcı olacak beceriler. Ayrıca etkileşim kurabileceksiniz NPC'lerle tanışın, ilişkiler kurun ve yeni müttefikler kazanın.

Oyun, benzersiz bir sıra tabanlı dövüş sistemine sahiptir. saldırılarınızı strateji ve planlamanız için. Ayrıca özelleştirebilirsiniz Silahlarınız ve zırhınız size savaşta avantaj sağlamak için. Bunlara ek olarak, Karanlıktan çeşitli yerleri keşfedebileceksiniz. oyunda ilerledikçe zindanlardan canlı şehirlere.

Oyunda ayrıca birden çok karakterin yer aldığı sürükleyici bir hikaye var. sonlar. İlerledikçe, sırları ortaya çıkaracak ve dünyanın yıkımının ardındaki gerçek. Ayrıca yapabileceksiniz maçın sonucunu etkileyecek kararlar. Eşsiz sanatı ile tarzı, Shadows Over Loathing kesinlikle saatlerce eğlence.

Shadows Over Loathing, Mac kullanıcıları için harika bir oyundur. heyecan verici bir macera arıyorum. Eşsiz sıra tabanlı dövüş sistemi, sürükleyici hikaye ve özelleştirilebilir karakterler, heyecan verici bir deneyim yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Yani, eğer arıyorsan Mac için bir macera oyunu için Shadows Over Loathing mükemmel seçim.

Editör
Onur Çetin

Onur Çetin, Filepedia.net'te başarılı bir Türkçe çevirmen olarak çalışırken, güçlü dil bilgisi ve kültürel farkındalığıyla Türkçe metinleri dünya çapında kullanıcıların anlayabileceği şekilde sunar. İ..